petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sahiplendirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail kaan tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ismail kaan

http://r1309.hizliresim.com/1f/8/sg9zw.jpg Sa bu kuşum fıstık 2hafta önce aldım rainbow kanı taşıyo ve yerli,yurda başladığım için ilgilenemiyorum ve ürkek ben evcilleştirmek için almıştım üretici abilerim veya hobi yapan abilerime verebilirim ücretsiz olarak ama tek şartım iyi bakılması,zeytinburnundayım bi hafta sonu buluşup verebilirim

2. armand0

armand0 Guest

Hayırlısı olsun umarım değerini bilcek birisi alır

3. Umutcan AĞLAR

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hayırlı olsun benım dişi kuşunun ayınısı.

5. ismail kaan

Umutcan kardeşim seni forumdan tanıyorum ve iyi bakçanı umuyorum zeytinburnuna nezaman gelebilirsen veriyim bu hafta sonu olabilir?

6. Muhammet AKYÜZ

valla bende alabilirim. kuşum bikaç gün evvel kaçtı :( ve kaçan kuşuma çok benziyor. fakat benim Çakır erkekti. forumda resimleride var benzerlik konusunda bakabilirsin. tabi senin kararın ..

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuza bende talibim, kimseye söz vermediyseniz ve bana sıra gelirse :) istediğiniz zaman alabilirim.

8. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
  9. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuş opal yeşil dişi güzel bi davranış tebrik ederim kardeş

10. Onur TÜFEKCİ

11. Tezcan GÜMÜŞ

Tebrik ederim davranışınızdan dolayı tam bir hayvansevermişsiniz