petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sahte ardap ve orijinal ardap arasındaki farklar videolu anlatım

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve mybestpetshop tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Herkese merhabalar arkadaşlar

Bit,pire,kene v.s haşereleri öldürmek için en etkili antiparaziter sprey olan Quiko Ardap malesef ki ülkemizde sahtecilerin bol bol sahtelerini yapmaları üzerine kullanılmaya korkulan bir ürün haline gelmiştir.
    Sahte ardapla orijinal ardap arasındaki farkları uzun uzun yazarak anlatmak yerine bir video çekerek anlatmayı uygun buldum.Kısaca değinmek gerekirse:
    1-Sahte olan Ardap sinek ilacı gibi kokar.Orijinal Ardap ise kendine has turunçgil kokusu vardır.
    2-Önceden sahte olan Ardap şişe üzerine etiket baskılı olduğu için kolaylık ayrılıyordu.Fakat sahteciler boş durmamışlar ve şişe üzerine boya baskılı sahte Ardap yapmışlar ama birkaç detay sahtesi ve orjinali arasındaki farkları yine ele veriyor.Sahte olan Ardap'ta boyuna yazılmış bir Ardap yazısı bulunmamakta orjinalinde ise bulunmaktadır.
    3-Orjinal Ardabın kapağının altında her ürün için ayrı ayrı basılmış seri numarası ve lot numarası bulunmaktadır.Sahtesinin kapağının altında herhangi bir şey yazmamaktadır.
    4-Orİjinalinin sprey basma yeri yeşil renk sahtelerinde ise beyaz renktedir.

https://www.mybestpetshop.com/quiko-ardap-sprey-750mlorjinal-p-5789.html

Şimdi ise sizleri video ile başbaşa bırakıyorum.

Saygılarımla Mybestpetshop'tan Ekrem SOYCAKLI

sahte ardap ve orjinal ardap arasındaki farklar www.mybestpetshop.com - YouTube

http://www.dailymotion.com/video/x2...sindaki-farklar-www-mybestpetshop-com_animals

#1 mybestpetshop, 29 Kasım 2014
    Son düzenleme: 29 Kasım 2014
  2. İsnail Meric

Yararlı bilgiler sağolun..

3. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Paylaşım için teşekkürler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Emir Canikli

Teşekkürler Ekrem kardeşim ben zaten sizden aldığım için araştırma gereği bile duymuyorum.İyiki varsınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş