petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sahte kuş yemi olabilir mi ? (Bonnie)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve limon61 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. limon61
    Gizli

limon61 Guest

yorumlardan esinlenerelk ilk kez bonnie kuş yemi aldım ama paketi açınca çok şaşırdım o kadar methedilen bonnienin içinde ucuz yemlerde bulunan boyalı ekmek parçaları ve muhabbet kuşlarının kıramayacağı beyaz çekirdeklerden var ve de paketin üstünde sadece ak, kırmızı sarı darı aspur ve nijer tohumu yazıyor ama içinde fazladan bunlarda var. hemen ayıklamaya durdum.ayıkladığım şeyler aşağaki resimde mevcut.
    Acaba benimki sahte yem mi yoksa sizin bonnie paketlerinde de bunlardan var mı ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    O marka kaliteyi dusurdu diye duydum. Hemde kusta yaglanma yapiyor.

3. limon61
    Gizli

limon61 Guest

yok mu bonnie kullanan

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    bonnie çok iyi değil ben eskiden kullanıyordum değiştirdim yağlanma yapıyor

5. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    belkide yanlış paketlemişlerdir sen championdan vazgeçme :)

6. hsne.molu
    Gizli

hsne.molu Guest

En iyisi akdari haftada 2defa yumurta mamasi arada meyve yeterli

7. limon61
    Gizli

limon61 Guest

ustam champiyonda da var aynısı.benim istediğim içinde boyalı ekmek olmayacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:13 --

aslında doğru.kuşumun en çok yediği ak darı ve aspur tohumu.ikisinden alıcan açıktan karıştırıp birazda nijer tohumu mis gibi yem :)

Sayfayı Paylaş