petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sakallı Kadın Haberi

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

İngiltere'de yaşayan 23 yaşındaki Harnaam Kaur, polikistik over sendromu nedeniyle ergenliğe girdiği dönemden beri sakallarının çıktığını belirterek, 'sakallarımla daha seksiyim' açıklamasında bulundu.Öğretmen Harnaam Kaur, polikistik over sendromu nedeniyle ergenliğe adım attığından beri çıkan gür sakallarını kesmeyi bıraktığını ve “sakallı bir kadın olarak kendini çok daha seksi bulduğunu” söyledi.

Vücuttaki kılların kesilmesini yasaklayan Sih dinine geçtikten sonra haftada iki kez yüzüne ağda yapıp kıllarından kurtulmaya çalışmayı bıraktığını ve huzur bulduğunu söyleyen Kaur, hikayesinin “vücudundan utanan ya da değişmek isteyen tüm kadınlara ilham vereceğini” umduğunu söyledi.

11 yaşından beri kıllı vücudu ve yüzünden utanç duyduğunu, hatta intihara bile kalkıştığını söyleyen kadın, İngiliz Sun gazetesine yaptığı açıklamada “Artık etekler giyiyorum, makyaj yapıp mücevher takıyorum. Hatta diğer kadınlar gibi manikür yaptırmaya bile başladım” dedi.

-alıntıdır.

2. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

bu ne ya nasıl bu kadar özgür anlayamadım

3. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    top sakal yakışır abime :D

4. Mana

Mana Guest

milliyet gazetesinde internet üzerinden okumuştum bu haberi :D bir de yorumları okumuştum kimisi yakışmış demiş ahahaha koptum

5. Hürkan YILMAZ

6. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    Hiçbir kadın kılla tüyle yaşayıp vay efendim böyle çok seksiyim demez. Diyemez çünkü fıtratında yok.

Hanımkızımız bariz bir şekilde bunca yoğun 'kütle' ile uğraşmaktan bıkmış olacakki, vücuttaki kılların kesilmesini yasaklayan Sih dinine geçmiş sonra haftada iki kez yüzüne ağda yapıp kıllarından kurtulmaya çalışmayı bıraktığını ve huzur bulduğunu söyleyerek satır arasında kendini bize ifade etmiş. Baktı kurtulamıyor koyvermiş gitmiş.

Hayır tamam kendinle barışacaksan tıraş olarak barış, yine sakallı ol ama tıraş olarak ol. Bu ne yahu,midem bulandı bildiğin :/

Allah şifasını versin ne diyelim,inşallah köse/tüysüz bi adamcağızla evlenirde bir elmanın iki yarısı olup tamamlarlar birbirlerini :)

7. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    ya bunda anlasilmayan ne var kiz cinsiyetini degistirmis. bide din degistirmis. tobe tobe artik ruyalarima girer bu kadin bide etek giyyor. :D Arkadan ne laflar geliyordur. simdi ruyama girerse korkudan bidaha yatamam cok cirkin anam :D

Sayfayı Paylaş