Karadeniz Pet

Sakallı Kadın Haberi

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
1mg8yjy7untitled10.jpg

İngiltere'de yaşayan 23 yaşındaki Harnaam Kaur, polikistik over sendromu nedeniyle ergenliğe girdiği dönemden beri sakallarının çıktığını belirterek, 'sakallarımla daha seksiyim' açıklamasında bulundu.Öğretmen Harnaam Kaur, polikistik over sendromu nedeniyle ergenliğe adım attığından beri çıkan gür sakallarını kesmeyi bıraktığını ve “sakallı bir kadın olarak kendini çok daha seksi bulduğunu” söyledi.

Vücuttaki kılların kesilmesini yasaklayan Sih dinine geçtikten sonra haftada iki kez yüzüne ağda yapıp kıllarından kurtulmaya çalışmayı bıraktığını ve huzur bulduğunu söyleyen Kaur, hikayesinin “vücudundan utanan ya da değişmek isteyen tüm kadınlara ilham vereceğini” umduğunu söyledi.

11 yaşından beri kıllı vücudu ve yüzünden utanç duyduğunu, hatta intihara bile kalkıştığını söyleyen kadın, İngiliz Sun gazetesine yaptığı açıklamada “Artık etekler giyiyorum, makyaj yapıp mücevher takıyorum. Hatta diğer kadınlar gibi manikür yaptırmaya bile başladım” dedi.

-alıntıdır.

bu ne ya nasıl bu kadar özgür anlayamadım

milliyet gazetesinde internet üzerinden okumuştum bu haberi :D bir de yorumları okumuştum kimisi yakışmış demiş ahahaha koptum

Hiçbir kadın kılla tüyle yaşayıp vay efendim böyle çok seksiyim demez. Diyemez çünkü fıtratında yok.

Hanımkızımız bariz bir şekilde bunca yoğun 'kütle' ile uğraşmaktan bıkmış olacakki, vücuttaki kılların kesilmesini yasaklayan Sih dinine geçmiş sonra haftada iki kez yüzüne ağda yapıp kıllarından kurtulmaya çalışmayı bıraktığını ve huzur bulduğunu söyleyerek satır arasında kendini bize ifade etmiş. Baktı kurtulamıyor koyvermiş gitmiş.

Hayır tamam kendinle barışacaksan tıraş olarak barış, yine sakallı ol ama tıraş olarak ol. Bu ne yahu,midem bulandı bildiğin :/

Allah şifasını versin ne diyelim,inşallah köse/tüysüz bi adamcağızla evlenirde bir elmanın iki yarısı olup tamamlarlar birbirlerini :)

ya bunda anlasilmayan ne var kiz cinsiyetini degistirmis. bide din degistirmis. tobe tobe artik ruyalarima girer bu kadin bide etek giyyor. :D Arkadan ne laflar geliyordur. simdi ruyama girerse korkudan bidaha yatamam cok cirkin anam :D