petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sakat kusum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Ceren Çağlayan tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren Çağlayan
    Gizli

#1 Ceren Çağlayan, 11 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Şubat 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Ceren Çağlayan
    Gizli

Evet, tesekkur ederiz :rolleyes:

4. ağladım... aşkları beni ağlattı. ayrıca ona sadakatle baktığınız için size teşekkür ederim.

5. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Hala iyi insanların olduğunu görmek harika.

6. evet kesinlikle

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çoooook tatlılar maşallah ikisinede..öpün benim için

8. Ceren Çağlayan
    Gizli

Ben tesekkur ederim. :) Goruntuler insani aglatabiliyor gercekten ama hikayenin arkasinda tam anlamiyla ucuncu sinif pembe dizi senaryosu yatiyor. Ayagini kullanamayan sakat kusumun beyaz renkte bir esi vardi, ikisi de uc yasinda. Zaman onlari seyretmekle akip giderken, videoda gorunen ikinci disi kusu aldim, henuz yavruydu. Buyudukce bizim sakat kustan hoslanmaya basladi. Tabii o zamanlar sakat da degildi, yere bakan yurek yakan bi delikanliydi. Gel zaman git zaman, beyaz kus ile diger disi kus arasinda catismalar olmaya basladi. Kuyruk isirmalar, ayagi sirta atmalar. Ama bu olayin daha masum yani. Cunku ikinci disi kusum kiskancliktan ve muhabbet kusu disisi gicikligindan, beyaz kusumuzu oldurdu. Ben kavganin son anlarina yetisebildim. Kuyrugu yolunmus beyaz kusun kan kaybindan oldugunu dogrulattik. Sakat kusumun ise bu kavga sirasinda ayagi isirildi, ama kimin isirdigini bilmiyorum tabii... Hikaye bu. :eek:

Cok tesekkur ederim. Gururlandim :rolleyes:

Tesekkur ederim, operim tabii ki :)

Sayfayı Paylaş