Karadeniz Pet

Sakat kusum.

• Konbuyu başlatan Ceren Çağlayan
  • Başlangıç tarihi
ağladım... aşkları beni ağlattı. ayrıca ona sadakatle baktığınız için size teşekkür ederim.

çoooook tatlılar maşallah ikisinede..öpün benim için

ağladım... aşkları beni ağlattı. ayrıca ona sadakatle baktığınız için size teşekkür ederim.

Ben tesekkur ederim. :) Goruntuler insani aglatabiliyor gercekten ama hikayenin arkasinda tam anlamiyla ucuncu sinif pembe dizi senaryosu yatiyor. Ayagini kullanamayan sakat kusumun beyaz renkte bir esi vardi, ikisi de uc yasinda. Zaman onlari seyretmekle akip giderken, videoda gorunen ikinci disi kusu aldim, henuz yavruydu. Buyudukce bizim sakat kustan hoslanmaya basladi. Tabii o zamanlar sakat da degildi, yere bakan yurek yakan bi delikanliydi. Gel zaman git zaman, beyaz kus ile diger disi kus arasinda catismalar olmaya basladi. Kuyruk isirmalar, ayagi sirta atmalar. Ama bu olayin daha masum yani. Cunku ikinci disi kusum kiskancliktan ve muhabbet kusu disisi gicikligindan, beyaz kusumuzu oldurdu. Ben kavganin son anlarina yetisebildim. Kuyrugu yolunmus beyaz kusun kan kaybindan oldugunu dogrulattik. Sakat kusumun ise bu kavga sirasinda ayagi isirildi, ama kimin isirdigini bilmiyorum tabii... Hikaye bu. :eek:

Hala iyi insanların olduğunu görmek harika.
Cok tesekkur ederim. Gururlandim :rolleyes:

çoooook tatlılar maşallah ikisinede..öpün benim için

Tesekkur ederim, operim tabii ki :)