petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sakinlik..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih ÇETİNER tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih ÇETİNER
    Gizli

arkadaşlar benim çift olan kuşlarımın sakinliği beni öldürücek..eş olmasına on numara eşler yaptıkları en iyi şey yiyip birbirlerini kaşımak ve koyun koyuna umak öyleki sesleri neredeyse hiç çıknıyor..ve son bi kaç gündür dişi yuvalığa göz atıp duruyor ve arada bir girip çıkıyor..bu haller i normalmi yoksa tavsiyesi olan varmı?

2. OzanEsmrsy
    Gizli

Monotonluk olabilir yerlerini değiştir geçici bir süreçtir ..

3. Fatih ÇETİNER
    Gizli

aslında 2 aydır bendeler ve bakım konusunda kendimden daha iyi bakıyorum..evim biraz sessiz yani çoğu zaman tek kalıyorlar..geçen gün erkeği dişinin üzerine kısa süreliğinede olsa çıkmış gördüm fakat bir daha gerçekleşmedi ve sabırsızlıkla çiftleşmelerini bekliyorum..bakalım...

4. OzanEsmrsy
    Gizli

Valla okadar derin sessizlikte iyi değil sessizlik yumurtalar olduktan sonraki süreçte önemlidir
    en azından hafif sesle müzik radio falan açık bırakın evde olmadıgınız zamanlarda

Sayfayı Paylaş