petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şakir'i salıcam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve REŞİT KAYA tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. REŞİT KAYA

Arkadaşlar Şakir'i salmayı düşünüyorum ama parmağıma gelmıyo ama elimden yem yiyor ne dersiniz?

2. Hürkan YILMAZ

Çok sıkmayın zamanla gelicekdir yedirin elinizde yem zamanla parmağınızı uzattığınızda gelicektir ama sakın avuçlayıp dışarı çıkarmayın sizden soğur.

3. REŞİT KAYA

Yok yani salayımmı şimdi parmağa alışmadan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

1 hafta oldu geleli

4. mavısandkaan

bence salmayın kafe içinde eilinize alıştır salmadan perdeleri flelan kapatın

5. REŞİT KAYA

Tamam teşekkür ederim

6. Toprak Akalın

Ne garip benimki de parmağa geliyor elden yemiyor.

7. REŞİT KAYA

:D benim ki ışık kapalı kalmış o teldeyken ışıkta görmediğinden yemde yiyememiş elime döküp uzattığım gibi yemeye başladı

8. Duygu Nalbant

Ne zaman almıştınız kuşunuzu ?

Eğer yeniyse size alışmaya başladığını gösteriyor elinize gelmesi için biraz daha güvenini kazanmalısınız ve zaman ile olur merak etmeyin :)

9. REŞİT KAYA

1 hafta knce aldım

Sayfayı Paylaş