petshop

Şakir'in eşi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2. gün oldu dişi kuş şakiri yanına yaklaştırmıyor şakir korkmaya başladı dişiden beklemelimiyim değiştirme imkanımda var 2. günleri bugün

2. dante25

dante25 Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    0
    2. gün cok mu cok kısa bir zaman.

3. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    disi ye zaman var kus dogal olarak sokda yer degisimi yuzunden. her cifte kavga vardir saten kavga evliligin tadi tuzudur :D 1 ay bekle derim eger cok buyuk kavga olursa degistir ama disi gagasini erkege dogru gagalar a gibi yapiyorsa sorun degil benimkiler ole yapiyorlar oyun amacli o sakinlesmesini bekle biraz.

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    konusan kusu ese atınca morali bozulıuyor ne esine nede size uyum saglayabiliyor bende denedim ese atarak kusu üzmeyin o kusun ilgisi sizsiniz sizle oyun oynamak için size sımarıyor o bence ese atmayın o kusu bende aynı hatayı yaptım ayırdım kusum bana asık cunku

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    eger kus evcilse es tutmada zorluk ceker siz onu sizden uzaga sakin ortama koyun sizi gormesin mumkunse esine odaklansi + ben muhabbet kuslarini yalniz bakmalarini tavsiye etmiyorum 2 yasinda kusa es almasaniz sizi elinizi esi gibi gorür elinize cikip abik sapuk hareketler yapar. hem doganin kanunu bu

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    benim kuşumda sorun yok hep ilgileniyo dişi ile üstüne çıkmaya çalışıyo dişi kaçıyo veya uzaklaştırıyo.

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    ilerde anlarsın beni iyi akşamlar dilerim

8. Yiğit ERDİK

Hiç meraak etmeyin Şakir ne yapar eder bir yolunu bulur dişiye yaklaşır :D

9. Serhat YÜKSEL

Ben de aynisini yaptm ama gayet iyi oldu snc. Ikisi de hem bana alisik hemde birbirleriyle ilgililer. 2. Kuluckasnda su anda.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

10. BARAN

BARAN Guest

Dişi kuşa zaman verin şakir gibi bi kuşa düşmüş :)

11. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ömer bey ben aslında şakire eş almayacaktım ama ailemin abimin baskısıyla aldım kuş 1 yaşına girdi eş al dediler onada yazık dediler bende düşündüm doğru budur dedim bide bu yönden bakın bide şakir hiç boş durmuyodu herşeyin üstüne çıkıyo çiftleşmeye çalışıyo gibi haraketler yapıyodu . Baran kardeşim her zaman ki gibi şakirde sorun yok :D ama şukufe açılamadı bi türlü biraz yüz veriyo şakire şakir hemen ayaklarını sırtına atmaya çalışıyo kuşta sıkıldı uzaklaştırmaya çalılşıyo şakiri inşallah çıkmaza girmez iş :( birde dişinin yanına fazla giremiyo artık şakir hep tellerde asılı kalıyo tüneğe yaklaştırmıyo hanımefendi şakir zorlarsa giriyo yanına.

12. Yücel YETİMOĞLU

Bu şakir neydi arkadaş :) geliyorum gidiyorum konularda şakir , şakirin kafesi , şakir çimerken , şakirin avradı , şakir şakir şakir.... :)

13. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    sorunu çok arkadaş :D

Sayfayı Paylaş