Karadeniz Pet

Şakir'in eşi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
2. gün oldu dişi kuş şakiri yanına yaklaştırmıyor şakir korkmaya başladı dişiden beklemelimiyim değiştirme imkanımda var 2. günleri bugün

2. gün cok mu cok kısa bir zaman.

disi ye zaman var kus dogal olarak sokda yer degisimi yuzunden. her cifte kavga vardir saten kavga evliligin tadi tuzudur :D 1 ay bekle derim eger cok buyuk kavga olursa degistir ama disi gagasini erkege dogru gagalar a gibi yapiyorsa sorun degil benimkiler ole yapiyorlar oyun amacli o sakinlesmesini bekle biraz.

konusan kusu ese atınca morali bozulıuyor ne esine nede size uyum saglayabiliyor bende denedim ese atarak kusu üzmeyin o kusun ilgisi sizsiniz sizle oyun oynamak için size sımarıyor o bence ese atmayın o kusu bende aynı hatayı yaptım ayırdım kusum bana asık cunku

eger kus evcilse es tutmada zorluk ceker siz onu sizden uzaga sakin ortama koyun sizi gormesin mumkunse esine odaklansi + ben muhabbet kuslarini yalniz bakmalarini tavsiye etmiyorum 2 yasinda kusa es almasaniz sizi elinizi esi gibi gorür elinize cikip abik sapuk hareketler yapar. hem doganin kanunu bu

konusan kusu ese atınca morali bozulıuyor ne esine nede size uyum saglayabiliyor bende denedim ese atarak kusu üzmeyin o kusun ilgisi sizsiniz sizle oyun oynamak için size sımarıyor o bence ese atmayın o kusu bende aynı hatayı yaptım ayırdım kusum bana asık cunku

eger kus evcilse es tutmada zorluk ceker siz onu sizden uzaga sakin ortama koyun sizi gormesin mumkunse esine odaklansi + ben muhabbet kuslarini yalniz bakmalarini tavsiye etmiyorum 2 yasinda kusa es almasaniz sizi elinizi esi gibi gorür elinize cikip abik sapuk hareketler yapar. hem doganin kanunu bu

benim kuşumda sorun yok hep ilgileniyo dişi ile üstüne çıkmaya çalışıyo dişi kaçıyo veya uzaklaştırıyo.

Hiç meraak etmeyin Şakir ne yapar eder bir yolunu bulur dişiye yaklaşır :D

Ben de aynisini yaptm ama gayet iyi oldu snc. Ikisi de hem bana alisik hemde birbirleriyle ilgililer. 2. Kuluckasnda su anda.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ilerde anlarsın beni iyi akşamlar dilerim

Dişi kuşa zaman verin şakir gibi bi kuşa düşmüş :)

ömer bey ben aslında şakire eş almayacaktım ama ailemin abimin baskısıyla aldım kuş 1 yaşına girdi eş al dediler onada yazık dediler bende düşündüm doğru budur dedim bide bu yönden bakın bide şakir hiç boş durmuyodu herşeyin üstüne çıkıyo çiftleşmeye çalışıyo gibi haraketler yapıyodu . Baran kardeşim her zaman ki gibi şakirde sorun yok :D ama şukufe açılamadı bi türlü biraz yüz veriyo şakire şakir hemen ayaklarını sırtına atmaya çalışıyo kuşta sıkıldı uzaklaştırmaya çalılşıyo şakiri inşallah çıkmaza girmez iş :( birde dişinin yanına fazla giremiyo artık şakir hep tellerde asılı kalıyo tüneğe yaklaştırmıyo hanımefendi şakir zorlarsa giriyo yanına.

Bu şakir neydi arkadaş :) geliyorum gidiyorum konularda şakir , şakirin kafesi , şakir çimerken , şakirin avradı , şakir şakir şakir.... :)

Geri