petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Saldırganlık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve utkubykcpr tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. utkubykcpr

utkubykcpr Member

Beğenileri:
    14
    Merhaba foruma yazmistim benim bir kusum var. Kusum elimden yem yiyor sıkıntı yok. Ama elime gelmiyor. Kusu saldik bugün kafama kondu . Ama elimizi yaklastirdigimiz an bir anda saldirmak istiyor. Elimizdeki yemi gormedigindede once elimizi isiriyor. Sonra yemi yiyor. Bunu nasil asarim. Ve nasil elime omzuma cikartirim?

2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Zamanla alışacak ona da. Suan bile büyük asama kaydetmişsiniz. Elinizden zarar gelmediğine emin oldugu Zaman ısırmaktan vazgeçecektir. Tepki vermeyin birsey yokmuş gibi davranın.

3. utkubykcpr

utkubykcpr Member

Beğenileri:
    14
    Evet dediginizi yaptim. Elime yem aldim 2 3 bolmeye asamali olarak koydum. Kus ilk isirdi elimi tepki vermedim. Ilk yemleri yedi sonra elime cikip yemeye basladi bende elimi biraz kaldirdim. Kusu elimde ve havada tuttum . Elime cikarttim sonunda Teşekkürler

4. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Sevindim çabuk alışmış:)

Sayfayı Paylaş