Karadeniz Pet

Saldırganlık

• Konbuyu başlatan Üye silindi 18624
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 18624

Guest
Merhaba foruma yazmistim benim bir kusum var. Kusum elimden yem yiyor sıkıntı yok. Ama elime gelmiyor. Kusu saldik bugün kafama kondu . Ama elimizi yaklastirdigimiz an bir anda saldirmak istiyor. Elimizdeki yemi gormedigindede once elimizi isiriyor. Sonra yemi yiyor. Bunu nasil asarim. Ve nasil elime omzuma cikartirim?

Zamanla alışacak ona da. Suan bile büyük asama kaydetmişsiniz. Elinizden zarar gelmediğine emin oldugu Zaman ısırmaktan vazgeçecektir. Tepki vermeyin birsey yokmuş gibi davranın.

Evet dediginizi yaptim. Elime yem aldim 2 3 bolmeye asamali olarak koydum. Kus ilk isirdi elimi tepki vermedim. Ilk yemleri yedi sonra elime cikip yemeye basladi bende elimi biraz kaldirdim. Kusu elimde ve havada tuttum . Elime cikarttim sonunda Teşekkürler

Evet dediginizi yaptim. Elime yem aldim 2 3 bolmeye asamali olarak koydum. Kus ilk isirdi elimi tepki vermedim. Ilk yemleri yedi sonra elime cikip yemeye basladi bende elimi biraz kaldirdim. Kusu elimde ve havada tuttum . Elime cikarttim sonunda Teşekkürler
Sevindim çabuk alışmış:)