petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salınan kuş kafese nasıl geri döner

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Kocaman tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ali Kocaman

Ali Kocaman New Member

Beğenileri:
    0
    1 adet muhabbet kuşum var.kuşu saldığım zaman kafese dönmek bilmiyor akşam olduğu zaman mecbur yakalamam gerekiyor neredeyse savaş veriyorum kafesi yaklaştırsam dahi nafile.birde kuşumun kafesine tesbih veya benzeri bir şey astığım zaman ödü kopuyor tellere yapışıyor hayvan.ballı yem dahi asamadım.gaga taşı aldım hayvan korktu olduğu yerden kesinlikle çıkmadı bende mecbur kalarak çıkarttım ne yapmam gerekiyor sizce

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kusuni baya bi korkutmussn kafeye koyacagin zaman hafesin altini sok kusun duvardaysa ustune kapa kafese girdimi altini takarsin gaga tasini mutlka tak biraz korksun gerekirse snradn alisr

#2 Ahmet SARUHAN, 17 Haziran 2015
    Son düzenleme: 17 Haziran 2015
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bu nasıl bir taktik o kuş telef olur. Arkadaşım acikinca öyle ya da böyle girer sen 1 hafta çıkarma sonrasında sal

4. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    savaş verdiğin için bu problemler oluyordur
    kendisi susayınca veya acıkınca girer

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    telefmi olur abi galiba ne demek istedigimi anlamadin kus duvarda iken kafesin altini cikaracaksin ustunu kusun ustune orteceksin kus zaten kafesin icine atliur sonra altini takacaksin bunda ne varki

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Her kuş öyle olmaz ani bi hareketle boynu bile kirilabilir demek istediğim bu. Siz kuşu kovalamayin kafeste 1 hafta kalsın sonra çıkınca acikinca alisacaktir

7. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Ahmet arkadasin dedigi gibi ben kafesin ustunu cikartiyorum fistigin ustune dogru getiriyorum kendisi icine atliyor zaten. Hani kafesin altligini temizlemek istediginizde altini cikartirsiniz ya oyle hic sorun olmuyor kus da korkmuyor.. benim fistikim da kafese girmez aciksa da susasa da

8. yukseluc

yukseluc New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş yeniyse 1-1.5 hafta kafeste kalması lazım ki öğrensin benimsesin kafesini. Sonra sal sen dokunma kuşa, o acıktığı zaman kafesine gider yemeğini yer suyunu içer. Sende o sırada kapatırsın.

Daha hızlı öğrenmesi için kuşu sabah çıkar akşama kadar dışarda dursun zaten akşam kesin acıkacağı ve karanlık olacağı için içeri girer.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kafese nasil geri doner

,
  2. muhabbet kuşu nasıl geri gelir