petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salıncağın Üzerinde Değişik Hareketler (Çiftleşme sebebi olabilir)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sekerse_tehlike tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Burnundan anlaşılcağı üzeri muhabbet dişi fakat yaklaşık 5-6 aydır videodaki gibi salıncakta kendi kendine hareketler yapıyor anlamıyorum heryerde görüyorum dişi bunun kadar azgınını görmedim zaten bu yaptığnın yanında kalmayıp ben nezaman eve girsem bağırıyor cırlıyor yapışıyor kafese dışarı cıkmak istiyor nezaman gidiyim geliyim eve yapıyor bunu dışarı cıkıncada sürekli biyerleri kemiriyor ele geliyor ama ısırmadan yapamıyor çok ısırıyor köpek gibi ısırıyor desek doğru bilmiyorum çiftleştirme dönemimi ne ama bunu çiftleştirmek ne kadar doğru sonuçta ele alıştırdım geliyor gidiyor. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=mJ-S1cMvKuU&feature=youtu.be

#1 sekerse_tehlike, 11 Ocak 2015
    Son düzenleme: 11 Ocak 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    3 kere izledim. Dişi bu ne yapıyor diye..
    Sanki erkek, ayna ile eş tutuyor.
    Hormonal bir bozukluk olabilir. :)

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    dişi olduğuna inanmak zor :)
    zoom yapıp izledim ama malesef dişi...

4. Hüseyin EMMİLER

Beğenileri:
    0
    Bence yanına acil bir kızgın erkek alın. Kanatları iyice aşağı düşmüş sanki yumurta var gibi. Kontrol etmenizde fayda var.Birde kafese bir yuvalık takın bence.

5. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    sağı solu acaip ısırıyor tablonun arkasında geziyor ya bildiğin tablo arkasına giriyor duvarda asılı kapı kapalı olmasına rağmen demirler az bi eğik acık olsun arasından sızıyor cıkıyor kafasıda calısıyor hani :) hiç buna kadarını görmedim acaip kızmış durumda resmen 1 aydır daha kızgın eskisine göre nasıl bir dişi bu anlamadım

6. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    hemen bi erkek al bence at kafese yoksa dişiliğini unutacak :)

7. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    ya aslında olay şöyle Kuzenin Muhabbeti ile tanıştırdık bunu erkek o , 1-2 hafta durdular böyle yan yana ayrı kafeslerde falan sonra kendileri birlikte tek kafese geçer oldular falan aradan 2 gün geçti geri aldım tek kaldı böyle 2 hafta falan onunla durmuştu oluyor oalydan geçeli 3-4 ay acaba onu tekrar mı istiyor ama şimdi böyle olmaya başladı acaip çostu artık durmuyor yerinde herhangi bir erkek alsam yeterli olacak mıdır yoksa kuzenin o muhabbeti alayım mı?

8. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    valla bendeki erkeklere taş çıkarır o kesin :) şaka bi yana herhangi bi kuş alsanızda olur farketmez

9. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Öylede Annecik evde bu yetmiyor 2. mi diyor ben ne yapıcam simdi :D kaldı başıma ya yuva alsam bu tek başına napıcak böyle offf ya petshop a mı götürsem böyle yırtıp duruyor kendini hormonal manyak

10. Kadir GÖY

Kadir GÖY New Member

Beğenileri:
    0
    Nickin süper önce onu söyleyim.. bence farklı sahte muhabbet kuşu al takılsın onla , zil flan al onunla oyalansın..

11. Ediz Edizoğlu

Bu kuşa erkek hormonumu salgiladiniz :D

12. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Delirttim diyebilirim doğrusu bazen dışarı cıkmak istiyor cirit atmak istiyor uçuyor falan ama kendi girerse susuyor eğer elimizle kendimiz sokarsak olmuyor bütün gün başımızın etini yiyor acaba istediğinde cıkarmamız mı lazım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Dal Darı alsam ısırma huyu az da olsa yavaşlar mı ele alınmıyor gelmek ilgi istiyor ama ısırıp duruyor hafifde değil köpek gibi koparıyor

Sayfayı Paylaş