Karadeniz Pet

Salıncağın Üzerinde Değişik Hareketler (Çiftleşme sebebi olabilir)

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Burnundan anlaşılcağı üzeri muhabbet dişi fakat yaklaşık 5-6 aydır videodaki gibi salıncakta kendi kendine hareketler yapıyor anlamıyorum heryerde görüyorum dişi bunun kadar azgınını görmedim zaten bu yaptığnın yanında kalmayıp ben nezaman eve girsem bağırıyor cırlıyor yapışıyor kafese dışarı cıkmak istiyor nezaman gidiyim geliyim eve yapıyor bunu dışarı cıkıncada sürekli biyerleri kemiriyor ele geliyor ama ısırmadan yapamıyor çok ısırıyor köpek gibi ısırıyor desek doğru bilmiyorum çiftleştirme dönemimi ne ama bunu çiftleştirmek ne kadar doğru sonuçta ele alıştırdım geliyor gidiyor. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=mJ-S1cMvKuU&feature=youtu.be

Son düzenleme:
dişi olduğuna inanmak zor :)
zoom yapıp izledim ama malesef dişi...

Bence yanına acil bir kızgın erkek alın. Kanatları iyice aşağı düşmüş sanki yumurta var gibi. Kontrol etmenizde fayda var.Birde kafese bir yuvalık takın bence.

sağı solu acaip ısırıyor tablonun arkasında geziyor ya bildiğin tablo arkasına giriyor duvarda asılı kapı kapalı olmasına rağmen demirler az bi eğik acık olsun arasından sızıyor cıkıyor kafasıda calısıyor hani :) hiç buna kadarını görmedim acaip kızmış durumda resmen 1 aydır daha kızgın eskisine göre nasıl bir dişi bu anlamadım

ya aslında olay şöyle Kuzenin Muhabbeti ile tanıştırdık bunu erkek o , 1-2 hafta durdular böyle yan yana ayrı kafeslerde falan sonra kendileri birlikte tek kafese geçer oldular falan aradan 2 gün geçti geri aldım tek kaldı böyle 2 hafta falan onunla durmuştu oluyor oalydan geçeli 3-4 ay acaba onu tekrar mı istiyor ama şimdi böyle olmaya başladı acaip çostu artık durmuyor yerinde herhangi bir erkek alsam yeterli olacak mıdır yoksa kuzenin o muhabbeti alayım mı?

valla bendeki erkeklere taş çıkarır o kesin :) şaka bi yana herhangi bi kuş alsanızda olur farketmez

Öylede Annecik evde bu yetmiyor 2. mi diyor ben ne yapıcam simdi :D kaldı başıma ya yuva alsam bu tek başına napıcak böyle offf ya petshop a mı götürsem böyle yırtıp duruyor kendini hormonal manyak

Öylede Annecik evde bu yetmiyor 2. mi diyor ben ne yapıcam simdi :D kaldı başıma ya yuva alsam bu tek başına napıcak böyle offf ya petshop a mı götürsem böyle yırtıp duruyor kendini hormonal manyak

Nickin süper önce onu söyleyim.. bence farklı sahte muhabbet kuşu al takılsın onla , zil flan al onunla oyalansın..

Delirttim diyebilirim doğrusu bazen dışarı cıkmak istiyor cirit atmak istiyor uçuyor falan ama kendi girerse susuyor eğer elimizle kendimiz sokarsak olmuyor bütün gün başımızın etini yiyor acaba istediğinde cıkarmamız mı lazım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Dal Darı alsam ısırma huyu az da olsa yavaşlar mı ele alınmıyor gelmek ilgi istiyor ama ısırıp duruyor hafifde değil köpek gibi koparıyor

Geri