Karadeniz Pet

Salıncak ve Vitamin Yemi

• Konbuyu başlatan Ömürcan Değirmenci
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömürcan Değirmenci

Guest
Merhaba arkadaslar bazı sorularım var

vitamin yeni nereye koymalıyım?
salıncağa nasıl alıştırırım? üstüne cıkıyor 2 saniye sonra atlayıp iniyor

vitamin yemini koparıp atıyor teker teker alamıyor sanırım

Vitamini nasıl bi vitamin

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

ballı olandan verdi şu uzun çubuk gibi olandan

Onu vermeseniz daha iyi yapışkanları kimyasal içeriyor

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bazi kuslar salincagi cok severler. Ustunden inmek istemezler. Bazilarida vardir hic cikmaz bile. Buna siz karar veremezsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim ki mesela, salincagina hic alisamadi, bir kere bir cikmadi. 45 gunluk disi oldugunu tahmin ettigim bi kus. Bazen kafes icerisinde ordan oraya atlarken ortasindan gectigine bile sahit oldum ama bir yere konup oturmadi ustune. Ben de onu cikarip renkleri halkalardan olusan ucunda kucuk zili olan bir sarkac taktim. Bakalim, o beni ben onu tanimaya calisiyoruz.

plastik bir salıncak vardı ilk zamanlar kuşumda bir defa dahi çıkmadı hatta dışarıda alıştırmaya falan çalıştım olmadı. ondan sonra bir tahta tüneği kesip üstüne bakır telle salıncak yaptım hiç inmiyordu üstünden. yeni dişi kuş aldım yanına baktım salıncak için kavga etcekler tüneği büyütüp salıncak yaptım şimdi ikisi mutlu mesutlar hatta buyrum erkeğin dişiyi salıncakta sallama videosu
http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...-videolar/jesse-cimcimeyi-salliyor-17547.html

vitamin dediğiniz sanırım ballı kraker onları gerçek balla yapıştırmadıkları için zararlıymış kullanmayın

plastik bir salıncak vardı ilk zamanlar kuşumda bir defa dahi çıkmadı hatta dışarıda alıştırmaya falan çalıştım olmadı. ondan sonra bir tahta tüneği kesip üstüne bakır telle salıncak yaptım hiç inmiyordu üstünden. yeni dişi kuş aldım yanına baktım salıncak için kavga etcekler tüneği büyütüp salıncak yaptım şimdi ikisi mutlu mesutlar hatta buyrum erkeğin dişiyi salıncakta sallama videosu
http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...-videolar/jesse-cimcimeyi-salliyor-17547.html

vitamin dediğiniz sanırım ballı kraker onları gerçek balla yapıştırmadıkları için zararlıymış kullanmayın

aynı şekilde plastikde sallanmıyordu bende ağaç yaptım taktım üstünden inmez oldu ve ballı krakerde yapıştırıcı kullanıldığı için zararlı

Geri