Karadeniz Pet

salıncak

• Konbuyu başlatan jansetangi
  • Başlangıç tarihi
J

jansetangi

Guest
muhabbet kuşum 7 saattir salıncağından hiç inmedi yem ve su içmek için bile,neden olabilir? Orada uyuyor:confused:

Yenimi aldin

bugün penceremin önüne konmuştu sahiplendik
Firari kuş :) hayirli olsun turu nedir ?

Buyuk ihtimalle disarda korkmuş ve yeni evine alismaya calisiyor. İlk kuşum geldiğinde kirksekizsaat basinda bekledim bir iki saat uyuya dalmisim haşir husur sesler geldi kirpiklerimin altından vaktim yem yiyor gozumu acil bi dogruldum yeniden heykel modu aldi. Rahatsız etme bi kaç gün acikinca yer.

Firari kuş :) hayirli olsun turu nedir ?

Buyuk ihtimalle disarda korkmuş ve yeni evine alismaya calisiyor. İlk kuşum geldiğinde kirksekizsaat basinda bekledim bir iki saat uyuya dalmisim haşir husur sesler geldi kirpiklerimin altından vaktim yem yiyor gozumu acil bi dogruldum yeniden heykel modu aldi. Rahatsız etme bi kaç gün acikinca yer.

yerli sanırım henüz anlayamadım :) ilk geldiğinde iştahlı olarak yedi içti sonra durgunlaştı,sabredicez bakalımm :)

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION], [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] sana söyler :D yalniz zavallinin kuyrugu gitmis gözlerinin etrafında beyaz halka yok dimi.

Resimden gözüme öyle görünmüş .

Son düzenleme:
kuyrukta kopma yok gibi geldi bana,göz etrafında ince beyaz halka var bi arkadaş 1.5-2 seneliktir demişti burdan

5-6 aylikta olabilir abiler bakar yarin onlar bu iste usta :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] usta ben daha cırak sayılırım.
havalar cok sıcak dışarıda cok kaldıysa normaldır halsız ve uykulu olması aspur bir kaçgun

bugün penceremin önüne konmuştu sahiplendik

Vay arkadaş, ben nerede yaşıyorum, herkesler kuş tutuyor, bene 1 tane denk gelmedi.. Kısmet meselesi.. :)

Bu kuş hasta filan değil Maşallah, yarın öbürgün alışır, sağlam bi uyku çeksin de bu gece.
Fotoğraftan pek anlaşılmıyor ama bu kuş 1 yaşından büyük değil gibi geldi.
Güle güle besleyin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:03 -->-> Daha önceki mesaj 03:02 --

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] usta ben daha cırak sayılırım.
havalar cok sıcak dışarıda cok kaldıysa normaldır halsız ve uykulu olması aspur bir kaçgun

Yavru sayısına bakar değil mi?

Geri