Karadeniz Pet

Salma dan kareler ☺

Maşallah salma sistemi çok hoş ve kuşlarınız çok güzel,benimde Gözüme rainbow Çarptı o ayrı güzel tekrar maşallah

Son düzenleme:
Salmada ki ozgurlugün verdigi rahatlığı n en gusel yanı☺
3b37081a73476ee90f44e7b87e6e10ce.jpg
e3928b031e61ebaf8fa3983fdb195ea2.jpg

Ilker bey merhaba ısıtmayı nasıl cözdünüz kışın ne yapiyorsunuz

Mrb iç dış ı sı yalıtımı için Monta lama yaptım kar buzlanma olmadığı sürece bi sıkıntı olmadı çok çok soğuk larda yağlı radyatör kullanıyorum onu da en dusugunde çalıştırıyor um.

Salmada ki ozgurlugün verdigi rahatlığı n en gusel yanı☺
3b37081a73476ee90f44e7b87e6e10ce.jpg
e3928b031e61ebaf8fa3983fdb195ea2.jpg

merhaba ilker bey bende konu açmıştım hobi hane kurmak istiyorum ne gibi sorunlarım olabilir ve nasıl ısıtabilirim diyede sizden bi kaç şey ögrenmek isityorum.
şuan muhabbet kusu sultan papaganı hint bülbüllerim var.
sizin salmada sultan ile muhabbeti gördüm aynı yerde olmaları sorun olmuyor mu?
ikinci sorum yuvalıklar çok yüksekte sanki yavrular yuvadan ilk atladığında uçamayıp direk yere düşeceklerdir diye düşünüyorum yavruların ayagında vs sorun olmuyor mu?
herkesin sorduğu sorulardan biride benim kuşlarınmın hepsi eş uzun zamandırda kafesdeler onları salmaya attığım zaman kendi eşlerini bırakmazlar demi?

Mrb hayırlısı olsun şimdiden hobi hane kurmak için ilk önce dikkat etmen gereken ortamın hijyeni havalandırma si ve ısısı bunları sağladık tan sonra diğerleri zaman la kendi kendine oluyo Sultanla muhabbet aynı Salma da oluyo Salma büyük ve Tüne kleri çok olmalı hitbullerini muhabbet ler dovuyorlar o yüzden ben kafes e aldım bulbulleri. Şu ana kadar yuvada n atlayıp ta sakatlanan yavrum olmadı yuvada n yavru uctug u gibi baba yanından ayrilmiyo koruyo kolluyo r yavrusunu Salma da üretim yapmak biraz daha kontrol fazla gerektiriyor yuvaliklar fazla olmalı dışı sayısı fazla olmalı. Eşleri m ayrılır mi demişsiniz ayrılan muhakkak çıkar içlerinde biliyosunuzdur muhabbet lerde severek beğenerek es tutarlar o yüzden hersey olabilir. Benim kendi uyguladığım sistem salmada yumurtlama aşamasına geln çiftleri mi kafes e alıyorum çıkan yavruları mi Salma ya alıp rahatla tuge girmesini kizismasini kendi es tutup es olmalarını sağlıyor um umarım istediğiniz gibi olur hersey hayırlı sağlıklı uretimler☺

Maşallah bereketli üretimler