petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salma kafes tasarımı

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve Veyselcan tarafından 30 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    Değerli üyeler aklıma bir proje geldi fakat gerekli malzeme ve zamanım olmadığı in kendim yapamıyorum belki birinin işine yarar diye yazacağım du kabinleri var çok büyük değil duvar köşesine monte edilen şekilde çıkma bi tane bulursanız sürüyle açılan kısımların plastiklerini çıkarıp tel yapın ve yakacağını bütün malzemeleri bu tellere takarsanız altında ince tel yerleştirin hayvanların pisliği en alta gidecektir hortumu duvar köşesine yerleştirin ve suyu açın su pisliği sürekli temizleyecek ve giderden atacaktır temizlik sıkıntısı 0 okur sürgülü olması giriş çıkışınızı rahatlatır imkanı olan varsa denesin derim sorularınız varsa bekliyorum:)

2. ilkerekeroglu

ilkerekeroglu New Member

Beğenileri:
    0
    resim olsa daha iyi olurdu. yinede saol

3. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    Şuan sadece tasarladığı için resim ekleyemiyorum büyük ihtimal yapamamda en azından bu yıl sadece belki imkanı olan olur diye yazdım

Sayfayı Paylaş