Karadeniz Pet

Salma Kafes Tercihi ve Tercih Sonrası Uyulması Gereken Adımlar

erkanuygur

Meraklı Üye
Merhaba,

Çift veya tek bölmeli salma kafes almayı düşünüyorum.Balkonda değilde ev içinde kullanacağım.Ebatlar ne olmalı. Özellikleri neler olmalı?Yavrukluk akıllı yemlik vb aksesuarlar için kaç kapısı olmalı.1-2 örnek buldum ama yeterli bilgi ve tecrubem yok.Aşağıdaki kafesler nasıl?

Bölmeye baska bir çift koyarsam etkisi nasıl olur çiftlerin yuvalık girişlerini görmemeleri gerekiyormus vs gibi tecrube gerektiren konularda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

http://urun.n11.com/kus-kafesi/salm...8?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

http://urun.n11.com/kus-kafesi/cifthane-salma-kafesortadan-bolmeli-P170746315

İlk resimdeki kafes güzel bence onu al

Kafes olarak tavsiyem size seba kafeslerini inc3leyin cifthane ve salmalar mevcut yeteri kadsr buyuk bir kafeste 2 cift olur ancak disiler ayni yuvayi sahiplenmek isteyebilir bundan dolayi kavgalar cikablir ayni s3kilde erkek diger erkegin esine sarkabilir bu durum da erkekler arasindaki kavga ihtimalini guclendirir tavsiyem ortadan ikiye bolmeniz v3 birbirlerini gormemeleri ortadaki bolmeyi tel olarak deil birbirlerini gormey3cekleri sekilde ayarlamaniz gerekir.

Kafes olarak tavsiyem size seba kafeslerini inc3leyin cifthane ve salmalar mevcut yeteri kadsr buyuk bir kafeste 2 cift olur ancak disiler ayni yuvayi sahiplenmek isteyebilir bundan dolayi kavgalar cikablir ayni s3kilde erkek diger erkegin esine sarkabilir bu durum da erkekler arasindaki kavga ihtimalini guclendirir tavsiyem ortadan ikiye bolmeniz v3 birbirlerini gormemeleri ortadaki bolmeyi tel olarak deil birbirlerini gormey3cekleri sekilde ayarlamaniz gerekir.

Seba'nın kafeslerinde akıllı yemlik için kapak varmı acaba?Forumda biryerde görmüştüm salma kafeste akıllı yemlik için özel kapı yapılmış kefes daralmamış ferah duruyordu.

Ben bu kafesleri bi kafes imalatcisindan aldim seba kafeslerinin aynisi demonte sekilde kargo gondriyorlar adeti 35 lira izgara ve tavali 7 adet kapisi m3vcut 45x35 gwnisliginde daha cesitl3ri de mevcut face de murat cetin diye aratirsaniz rennkli gozlu bi abi istanbul bqgdat cadewsinde imalat yapiyor isterseniz telefon numarasi verebilirim kafes cesiti cok fazla incelemenizi tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• 20170604_201442.jpg
    20170604_201442.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 27
https://m.facebook.com/kafes.dunyasi?fref=ts

Bu adresi incelwyip tercih edebilirsinz seba kafes te satiyor bu adam ama ayni olculerdeki seba kafes 60 tl kendi urettigi kafes benim kullandigm 35 tl bence gayet guzel ve kullanisli tavsiye ederim

Murat Beyi aradım konustum 45x35 2mm tel 1 akıllık yemlik kapısı 3 yemlik kapısı ve 3 tane servis kapısı var. Tünekler yemlikler ve taban ızgarası dahil 40 tl dedi.Bedevadan birazcık pahalı gibi geldi :)

Bende ordan aldim kafeslerimi fiyat olarak cok uygun ve kaliteli urunleri isinizi gormenize sevindim bilgiler yararli olduysa ne mutlu bana iyi gunlerde kullanirsiniz insallah :)

Bende ordan aldim kafeslerimi fiyat olarak cok uygun ve kaliteli urunleri isinizi gormenize sevindim bilgiler yararli olduysa ne mutlu bana iyi gunlerde kullanirsiniz insallah :)

Çok teşekkür ederim size. Birde yer tam olarak neresi cumartesi gitmeyi düşünüyorum.

Bagdat caddesi ne girerken sag tarafta barlar var barlarin devaminsa isiklar vardi hafif rampa ya gelmeden sol tarafta bi tarihi hamamci var hamamciyi gecin soldaki sokaga girin girer girmez sol taraftaki binanin altinda biyer bodrum katta zaten gitmeden once arayin konum atsin size ben oyle yaptim ;)