Karadeniz Pet

salma kafes yapıyorum lutfen yardım!

ugur67

Yeni Üye
Arkadaşlar salma kafes yapmaya karar verdim bircok malzemem var yalnız on tel gerekiyor. Aradığım çoğu yerde tel fiyatlari aşırı yüksek geldi bana. Yapmış olduğum ölçülerde pvc kafes alsam sıfır daha uygun olacak gibi. (Benim ölçülerie yakın bir pvc kafes yaklaşık 250 tl iken kendi yapacak olduğum kafes için sadece ontel ve alt tava izgaraligina 150 tl gibi bir fiyat cikariyorlar)Uygun sipariş verebilecegimiz nereler vardır yardımcı olursanız cok sevinirim.

Klas kafes ve yigit kafes le görüştüm onlar seri uretim yaptıklarından dolayi ilgilenemeyeceklerini belirttiler. Benim sıkıntım da sanirim o olculerim standartin biraz dışında ozel imalat gerekiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

Olculerim 47x97 ve 42x97 2 bölmeli (4+4 der yemlikli) ontel
Tava da 47x43cm ebatlarinda 4 adet tava

maliyeti düşürmek istiyorsan Levent ACAR ın dediği gibi bahçe veya çit teli diye satılan tellerden alarak ölçülerine göre kesip kullanabilirsin.

İnşallah Güzel Bi Kafes Çıkar Ortaya :)

Insallah ama dolar çıktı diye biz kafes yapamiyoruz tel fiyatlari bekledigimin cok cok uzerinde diger arkadaslarin dedigi gibi normal telden yapmak isterdim ama evime yapacağım icin goze de hitap etmesini istiyorum basit birsey olsun istemiyorum

Insallah ama dolar çıktı diye biz kafes yapamiyoruz tel fiyatlari bekledigimin cok cok uzerinde diger arkadaslarin dedigi gibi normal telden yapmak isterdim ama evime yapacağım icin goze de hitap etmesini istiyorum basit birsey olsun istemiyorum
İstanbul kafes e baktın mı?

Seba kafesten çözdüm sağolsun çok yardımcı oldular onların sayesinde istediğim sekilde bir kafesim olacak...

Hayırlı olsun yapım aşamasında veya bitmiş halinin resimlerini görmek isteriz

Bitince herkesle paylasagim inşallah simdilik telleri bekliyorum haftaya carsamba perşembe gelecek inşallah