Karadeniz Pet

salma kafes yaptım iskeleti tamamdir :))

• Konbuyu başlatan Burak TÜRKMEN
  • Başlangıç tarihi
B

Burak TÜRKMEN

Guest
Merhaba arkadaslar kendi salma kafesimi yaptm 1 cift kusum var sadece baska yok doya doya ucsnlar bi sorum olucak yavruladiklarnda yavrularla birlikte yasayabilirlermi bunun icinde

ok9sd9p.jpg

nRt6ykf.jpg

Tesekkur ederim kardesim alt tavayi nasl yapcam onun derdindeyim :D

Tesekkur ederim kardesim alt tavayi nasl yapcam onun derdindeyim :D
dikdörtgen bir mdf bulabilirsen kenarlarına kafes iskeletini yaptığın tahta çıtalardan çevirir önüne de dolap kapakları için olan kulplardan taktın mı tamamdır bence
bu arada kafesin ayaklarını dışarda kalacak şekilde çevirseydin tava için daha rahat olurdu

Son düzenleme:
Bende sonradan akil ettim onu ayaklari kesip distan çakarm olmazsa

Çekmece gibi yaparsan senin icinde rahat olur temizlerken

Oyle yapmayi dusunuyorum kafesi oynatmadan direk alcam tavayi altndan oyle bisey yapicam

Eline sağlık kardeşim

Çok güzel olmuş , üst katını kapatıp ilaçlarını yemlerini vitaminlerini falan koyabilirsin . Çok güzel olur .

Eline sağlık .

maşallah elinize sağlık güzel olmuş.

Üst katida kafese dahil olcak senn dedgn gbi dusunuyorm tesekkr ederm :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

+++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

maşallah elinize sağlık güzel olmuş.

Cok tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

+++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

Ciftim bunun icinde yavrularyla yasarmi yavrulamaya devam edermi kac cift yasar bunda ?

en az 2 çift yaşar ama siz tek çift + yavrularıyla besleyin.

Son düzenleme:
Çok güzel maşallah
yavrusunu ayır koloni olmaz
çarşı karışır

güzel olucak gibi maşallah :D