Karadeniz Pet

Salma kafesim

Bestami

Yeni Üye
Muhabbet kanarya ve hint bulbulu uretim yapiyorum sizce kafeslere alsam dahami saglikli olur
e06e0e80eee2a3bdd70d0afadfa4b333.jpg
c569853c5d4f0b6f95611bafe66ef51d.jpg

Çiftler arasinda problem yok yavrular saglikli buyuyosa bakimi boyle daha kolay olur galiba daha guzel genis ferah ortam kalsinlar böyle

Tesekkur ederm yavrularda ve ciftlerde bir sikinti yok ama kafami karistiriyorlar. Kafeste uretim daha cok olur diye salma da ise az yavru alirim die kafami karistiryorlar.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba kafanız karışmasın az olsun sağlıklı olsun. Salmada ki kuşlar daha sağlıklı büyüyorlar ve üreyen anaç kuşlar küçücük kafeslerde oladıklarından dolayı daha az yağlanıp daha diri kalıyorlar. İmkanım olsa hemen salmaya geçerim o derece yani :) Tabi resi üretim yapıp bu işten para kazananlar bekli kısa vadede daha çok yavru alabiliyorlardır bilemiyorum orasını benim bakış açım önce kuşların sağlığı ve mutluluğu

Sa hayırlı günler hatayın neresindesiniz acaba ben iskenderun/Denizcilerdeyim 10 güne kadar kuş almayı düşünüyorum.
-1 çift kuş ne kadar ırkı farketmez görüntü hobi amaçlı beslediğim için renkleri önemli
-30-40 günlük yeni yemden düşmüş erkek kuş varmı acaba eğitmeyi düşünüyorum . Fiyatlar ne kadar acaba

Disari derken huseyin çakar kardes

watsap 05333817989

Hocam yuvaliklari sağ-sol duz yan koyarsaniz ciftler yuvaliklarini kariştirmaz hayirli uretimler

Boylede karistirmiyolar ahmet kardes gayet rahat ve uretim saglikli tesekkurler herkese

watsap 05333817989

Salma rahat ve kuslar huzurlu saglikli uretimi az oluyor ama kafeste huzursuz sadece yavru cogunlugu cok bana gore

watsap 05333817989

Güzel masallah. Ben salmadan yanayım daha önce kafeslerde denedim salma daha verimli oluyor. Risk fazlamı fazla. En büyük risk tüylenip uçan yavrular tekrar yuvasına girmek istiyor yuvalara gidip bakıyor diğer disi kuşlar yavruları yaralıya biliyor. En büyük risk bu. Bunda iyi gözlemle çözülüyor.

Kafes gayet buyuk bir odanin yarisi

watsap 05333817989