Karadeniz Pet

Salma kafesimizin restorasyonu tamamlanıyor C.AYTAN

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Sonunda salma kafesimin restorasyon işlerini tamamlamaya ramak kaldı :)
hastayız demedik yorgunuz demedik ,biricik asistanımla bu işi bitirdik sayırlır ufak detaylar kaldı .Salma kafesimi incelemesi üzere ilk ve en değerli kuşumu salmaya attım :D

Alllah ın izniyle ,Yavru kuşlarımızıda salma kadrosu belirlemek üzere yakında salmamıza salarız..Tüm gönlü muhabbet kuşu sevgisinden geçen üretici hobici ve bakıcı arkadaşlarımıza hayırlı günler dileriz.

54zvxe.jpg

dgteki.jpg

35aoy10.jpg

302xw6d.jpg

Cihan AYTAN

Maşallah emeğinize sağlık gayet muntazam olmuş

Chan hocam yeni salma çok güzel olmuş.Allah hayırlı üretimler nasip etsin emeğinize sağlık

salmada üretim oranı nasıl hocam daha mı kolay yoksa daha mı çok emek istiyor

Benim de salma kafesim var yavru verimini ben de cok merak ediyorum

Arkadaşlar ben 5 senedir kafeste üretim yapıyorum bu dönem salma üretimini deniyeceğim edindiğim bilgilere yaşanmış tecrübelere göre salmayı ve salmada üretim yapacak kuşları iyi hazırlar daha yavrudan salmaya adapte ederseniz durumun çok iyi olduğu söyleniyor bakalım deniyeceğiz inşallah sabırla

Arkadaşlar ben 5 senedir kafeste üretim yapıyorum bu dönem salma üretimini deniyeceğim edindiğim bilgilere yaşanmış tecrübelere göre salmayı ve salmada üretim yapacak kuşları iyi hazırlar daha yavrudan salmaya adapte ederseniz durumun çok iyi olduğu söyleniyor bakalım deniyeceğiz inşallah sabırla

sonuçları bekliyoruz

Maşallah salma değil saray olmuş emeğine sağlık

emeğinize sağlık üstadım...
maşallah...

ustam tek kelime ile mukemmel olmus..bu salmadan ziyade direk 2 oda 1 salon ev gibi olmus :)

Hayirli uretimlerin olsun ustam.

cihan usta bi kac sorum olacak taban temizligi ve kuslari bitlerden nasil koruyacaksiniz cunkku cok kus cok zahmet verir salmada?