Karadeniz Pet

Salma kafesimizin restorasyonu tamamlanıyor C.AYTAN

Hayırlı uğurlu olsun bereketli üretimler olsun inşaallah komşum

Yavrular yuvadan atlayınca yere düşmez mi?

Çok güzel olmuş. Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun Cihan bey , bende bu tarz bir şey düşünüyorum da yavrular için acaba kullandığınız tel ne teli , mt2 si ne kadar tutuyor .

cihan usta bi kac sorum olacak taban temizligi ve kuslari bitlerden nasil koruyacaksiniz cunkku cok kus cok zahmet verir salmada?

Ahmet bey taban için taban kumu kullanacagim belki de zeolit kullanirim bitler konusunda ise onlemlerimizi aliriz korkulacak bir durum yok ilk defa urwetim yapmiyoruz sonuçta 6 yildir uretimdeyiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

Hayırlı olsun Cihan bey , bende bu tarz bir şey düşünüyorum da yavrular için acaba kullandığınız tel ne teli , mt2 si ne kadar tutuyor .

Kullanmis olduğum tel plastik kalpli kafes teli olarak geçiyor ben bizim nalburdan metresi 5 tl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Yavrular yuvadan atlayınca yere düşmez mi?

Sayın rock yuva takibi sıkı yapilip yuvadan atlamadan yavrular ayrilir yuvalik mesafeleri yere yakin tutuldu

taban kumu kullanınca tabanı temizlemeye gerek kalmıyor mu? yoksa belli bir süre sonra eski kumu alıp yeni kum mu dökülüyor? Ayrıca salma çok güzel olmuş umarım istediğiniz verimi alırsınız :)

Hayırlı uğurlu olsun bereketli üretimler olsun inşaallah komşum

Sagolasin komsu bakalim birde boyle deniyelim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

taban kumu kullanınca tabanı temizlemeye gerek kalmıyor mu? yoksa belli bir süre sonra eski kumu alıp yeni kum mu dökülüyor? Ayrıca salma çok güzel olmuş umarım istediğiniz verimi alırsınız :)

Taban kumu belli bir sure sonra elenebiliyor ve 2. Eleme sonunda yenisiyle değiştiriliyor

Bakalim salmayi begendik ama kuslarimiz nazil begenecekmi merak konusu:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

Maşallah..
Kuşları salarken bir video çekersin Cihan ustam.. :)

Levent abi yuvalardan cikanlardan ayirmaya basladm m kendime bakalim salmaya 3_4 aylik olduklarında salacagim aynen bir video ile acilisi yapariz :)

bence beğenirler :)

Ben de sizin salmaniza benzer bir salma yaptim mubislerime soguktan korumak icin de karbon film isitici (80×100) ve isi yalitimi malzemelerini kullandim simdilik her sey yolunda mutlular onlar mutlu ben de mutluyum :D

Yerdeki elektrikli ısıtıcı ne kadar nerden aldınız ?

Fakir RF-11 Turbo 2500W 11 Dilim Fanlı Yağlı Radyatör 2012 yılında sanalpazardan 235 tl ye almıştım gayet memnunum

şimdiki fiyatı 274 tl olduğunu görüyorum..

Allah utandırmasın , maşallah hayırlı üretimler dilerim.

Maşallah çok güzel sağlıklı, güzel kuşlar ve hayırlı üretimler dilerim.

[MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION] hocam salma ziyarete ne zaman açılacak halk gününde yakından görmek isteriz :)

maşallah emenize sağlık :) bişey merak ediyorum salmada kuşlar birbirini yuvasında rahatsız emiyomu mesela yuvadayken yumurtada yatarken falan kavgalar lmuyomu hiç yoksa nadirde olsa karşılaşılırmı böyle durumlarla ??

Bol yavrulu hayırlı üretimler. Çok güzel olmuş

Maşallah gayet güzel olmuş allah hayırlı üretimler nasip etsin :)