Karadeniz Pet

salma yapım aşamasında

hocam helal olsun cok güzel olmus hocam bunun ön tel ve alt tavayı nerden kaca yaptırdınız bende yapmayı düşünüyorum fakat sivasda imalatcı yok siparişle yaptıracam yardımcı olurmusun

Berkay bey Süper bir Salma yapmışsınız emeğinize sağlık. Satmış olmanız önemli değil tekrar yaptırırsınız. Hem başkalarıda faydalanmış olur böyle güzel kafeslerden.
Bence sipariş üzerine bu tür kafesler yapıp satarsanız çok güzel olur diye düşünüyorum. Maddi açıdan demiyorum sadece herkes faydalansın böyle güzel şeylerden.

hocam helal olsun cok güzel olmus hocam bunun ön tel ve alt tavayı nerden kaca yaptırdınız bende yapmayı düşünüyorum fakat sivasda imalatcı yok siparişle yaptıracam yardımcı olurmusun
teşşekkür ederim murat bey ön tel ve ızgarasını yiğit kafesten yaptırdım fakat ızgarayı kullanmadım ön tel ızgara 40 tl ye mal oldu tabi bu salmayı yapalı bayagı oldu en son pvc salma yaptım tavalar ve ön telide yiğit kafese yaptırdım hafızam pek kuvvetli deil sanıyorum 40 tl tuttu bu siparışlerimde yardımcı olmak için bunları yazdım netten ulaşabılırsınız yiğit kafes dıye arattırırsanız tabi bilemıyrm sıvasa kargo ücreti ne olur bu resimlerdekı salmanın tavasıda kompozit (dış cephe kaplaması )ben mobılyacıyım kompozıtcı bı arkadasa rıca ettım oda yaptı sağolsunpara vermediğim için fıyatını bılemıyrm gelelim siparış konusuna ben bu salmayı 650 tl ye nazla sattım tanıdığım oldugundan dolayı tekrar imal etsem bu fıyatlara tekabül eder + sivasa kargo ücreti gerçi düşünyrsan özelden ulaş derinlikli olarak anlatayım konuyu fiyat çok gelir ise orda yaptırırsan dahi burdan olabıldıgınce yardımcı olurum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Berkay bey Süper bir Salma yapmışsınız emeğinize sağlık. Satmış olmanız önemli değil tekrar yaptırırsınız. Hem başkalarıda faydalanmış olur böyle güzel kafeslerden.
Bence sipariş üzerine bu tür kafesler yapıp satarsanız çok güzel olur diye düşünüyorum. Maddi açıdan demiyorum sadece herkes faydalansın böyle güzel şeylerden.
bu güzel yorumunuz hakkında ne dıye bılırımki çok çok teşekkür etmek gelir elimden ancak ben bu kafesi burdaki arkadaşlara yardımcı olmak anlamında yaptım yani tabi işin aslı kendime özel birsey yapmaktı amacım fakat buraya yukleyip bunları paylaşmak yapacak hefesli arkadaslara el ayak olmaktı umdugumu bulamadım gerçi ben kendi piyasamdan alışkınım izmirde mobilyacılık yapıyrm işi hakkıyla yaparsanız olmuyor ya fiyat çok yuksek olmalı yada dolandırıcı olmanız gerekıyor
maddi acıdan dusunursek pvc diye bilinen aslında temizlik yapılmazsa ondada parazit problemi yasanılacak kafesler var herkes onlardan tercih edıyor ki ne yazıkkı bende bunlardan tercih ettim fakat herkese yardımcı olmak anlamında burdayım elimden gelen ımkanları sundum sunmayada devam ederım yardım ısteyen ınsanlara :)

abi emegine saglik hayran kaldim allah utandirmasin

Kafes güzeldi hocam. Sayende bizde heves ettik ve yine sayende güzel bir box kafes yaptık kafesinde ankarada bir arkadaşa verdim evine kadar götürdük demekki birşeyler yapıyorsun bak nereden nereye her kesime faydası oluyor.

Hocam cok guzel bi dusunce ile yola cikmissiniz emeginize saglik bir sorum olacak verim konusunda salma mi daha verimli oluyor yoksa dier turlu pvc bir kafes mi yardimci olursaniz sevinirim