Karadeniz Pet

salma yapımım bitti

evet abi :)

Olağanüstü muhteşem salma olmuş emeğinize sağlık : )

sağol kardeşim teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

el emeği göz nuru... güle güle kullan...

sağol kardeşim teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

seba kafes te yaptırdım kargo ile her ile gönderim yapıyorlar

sağolun teşekkür ederim güzel dilekleriniz için dostlar

problem degil hergün süpürüyorum

hayırlı olsun usta :D 3 tane salma teli görüyorum.

iskelet yapısının ismi neydi ? unuttum ve nerede bulabiliriz ? :)
alt çekmeceyi nasıl yaptınız ?
ızgara neden takmadınız ?
yan telleri hangi telden yaptınız ? .

hayırlı olsun usta :D 3 tane salma teli görüyorum.

iskelet yapısının ismi neydi ? unuttum ve nerede bulabiliriz ? :)
alt çekmeceyi nasıl yaptınız ?
ızgara neden takmadınız ?
yan telleri hangi telden yaptınız ? .

Eyvallah sağol kardeşim. Portatif raf olarak da geçer çelik raf olarakta bilinir internette bit çok satan yer var. Salma ön teli 3 parça halinde tek parça halinde almadım ilk basta 3 katlı olsun istedim vazgeçince tek yaparak birleştirdim. Diğer tel ise galvaniz tel tava ise portatif kendi rafını ters çevirdim tava olarak kullanıyorum galvaniz teli Karaköy perşembe pazarından aldım metresi 8 lira

Son düzenleme:
maşallah kendimde de olmasını isteyeceğim türden bir kafes ve kuşlar

Güzel olmuş. Emeğinize sağlık.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ellerinize sağlık güzel olmuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

ellerinize sağlık güzel olmuş

sağol Kardeşim Daha yiisi senin olsun

usta sen salmayı yavru gelişimi için kullanıyorsun dimi ? 1,5 1,5 salma yapıyorum bende profilden ama ben yuvalık takıp kırık kuşları orada toplamak istiyorum. verim konusun da bir sıkıntı olur mu acaba ?

usta sen salmayı yavru gelişimi için kullanıyorsun dimi ? 1,5 1,5 salma yapıyorum bende profilden ama ben yuvalık takıp kırık kuşları orada toplamak istiyorum. verim konusun da bir sıkıntı olur mu acaba ?

Aynen Yavru Gelişiminde kullanıyorum. dediğin gibi olabilir salma tarzında üretim yapanlar var tabiki ama ileride bunu takip etmek zor olur kendi yavrularından damızlık ayıracaksan iyi takip etmen lazım kuşları...

Aynen Yavru Gelişiminde kullanıyorum. dediğin gibi olabilir salma tarzında üretim yapanlar var tabiki ama ileride bunu takip etmek zor olur kendi yavrularından damızlık ayıracaksan iyi takip etmen lazım kuşları...

4 çift atıcam o yüzden takip kolay olur 20-30 çiftli bir salma değil. o yüzden çok sorun olmaz diye düşünüyorum yavru ayrımında

4 çift atıcam o yüzden takip kolay olur 20-30 çiftli bir salma değil. o yüzden çok sorun olmaz diye düşünüyorum yavru ayrımında

Anladım o zaman pek sıkıntı olacagını Düşünmüyorum gayet çok hoş sağlıklı olur gelişimleri çok iyi olur rahat rahat

Bir soruda ben sorayım, ön telleri nereden tedarik ettiniz

Telefonları açsa arıyorum ama açmadılar, klas kafeste ücret olarak pahalı geldi, tanesi 12 tl dedi, naturbird uygun ama ondada istediğim ölçüler yok

Telefonları açsa arıyorum ama açmadılar, klas kafeste ücret olarak pahalı geldi, tanesi 12 tl dedi, naturbird uygun ama ondada istediğim ölçüler yok

naturbirdi bilmem ürünün kullanmadım ama Seba kafes bu işin uzmanı. Çalışma saatlerinde sesten pek duymamış olabilirler.. tekrar ararsanız ulaşabilirsiniz