Karadeniz Pet

Salmada üretim için destek

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
gercekden böyle bir düşüncen varmı harbi merak ettim 3 takım kuş 50 60 40 kafesde

yok be abi :D

evet ediyorlar ama olumlu bir tarafıda var bunun öteki erkek çiftleşmeye devam edip kuşu dölleye bilir ve değişik renklerde yavru alabilirsiniz

çok fazla 3 takım o kafesi ortadan bölüp en fazla 2 takım baka bilirsin kuşların iriyse tek takım

sonuçta yumurta olur diyosunuz yani ?

ustalarımız yardım eder heralde :)
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]
[MENTION=6728]Mehmet ÖZEL[/MENTION]
[MENTION=5926]paşa66[/MENTION]
[MENTION=8400]Ahmet Behçet[/MENTION]
[MENTION=9656]Kalender Güler[/MENTION]

hemserım salma genelde buyuk uretıceler ıcındır :D bence senın 2-3 cıft kusun varsa ayrı kafeslerde bırbırlerını gormeyecek sekılde koyarsın. es tutma ıcınde onceden yavru alınmıs takımları tavsıye ederım hatta bızım malatyadakı unal abıde cok guzel takımlar var ona bı sor ıstersen.

hemserım salma genelde buyuk uretıceler ıcındır :D bence senın 2-3 cıft kusun varsa ayrı kafeslerde bırbırlerını gormeyecek sekılde koyarsın. es tutma ıcınde onceden yavru alınmıs takımları tavsıye ederım hatta bızım malatyadakı unal abıde cok guzel takımlar var ona bı sor ıstersen.

ünal ustayı aradım da ulaşamadım :D bilinmeyen numaralardan aldım numarasını aradım cevap vermedi :D

Birsey sorucan benim 3 cifti kusum var kafeslerbitişik yabyana birbirlerini goruyorlar sikinti olurmu bazi forumda kuslar birbirini gorsun daha cok kizisirlar dyordu

Birsey sorucan benim 3 cifti kusum var kafeslerbitişik yabyana birbirlerini goruyorlar sikinti olurmu bazi forumda kuslar birbirini gorsun daha cok kizisirlar dyordu

kızısmaları ıcın bırbırlerını gormeye gerek yok seslerını duymaları yeterlıdır.

Geri