petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salmamı kullanmalıyım yardım....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ozgur tarafından 7 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ozgur

ozgur Guest

ARKADAŞLAR 1 ÇİFTİM 4-5 BİLEMEDİN 6 AYLIK-DİĞER ÇİFTİM DİŞİ 7-8 AYLIK ERKEK 1 YAŞINDA AYIRIYIMMI YOKSA SALMAMI YAPIYIM......

Uploaded with ImageShack.us

2. Lütfi ÖZER

kuşlarınız ayrı ayrı kafeste bulunsun ve size şöyle söyleyeyim salma kafesin mantığı şudur kuş salma kafes geniş olduğu için içinde uçar ve yağ bağlamaz ayrıca doğal ortamdaki kadar olmasada geniş bir alan sayılır salma kafes en azından spor yapabilecekleri kadar geniştir ve şöyle bişey var salma kafeste çok iyi eş tutuyor kuşlar zaten yavru alacağınız dönemde salmadan tel kafese geçireceksiniz onun için karar sizin ama her muhabbetkuşu hobisi ve üreticisi olan kişinin bence salma kafese ihtiyacı var .

3. ozgur

ozgur Guest

Başka yorum yazıcak varsa yazsın arkadaşlar akıl verin kuşlarım uygunmudur salma içinn

4. Yücel YETİMOĞLU

hocam kuşlarını arada uçuruyorsan gerek yok derim salmaya ! ama vaktim yok çıkartnca sagı solu kirletiyolar diyorsan salma kullanmakta fayda var , bununla beraber sen zaten ayrı tutuyosun 1 çiftn yumurtlaması yakndr yaşa göre söylüyorum aralarna kartn veya kagt yapıştr ,koy çiftler birbirlerinı görmesin derim

5. Seher Ün ERTEK

peki arkadaşlar salmaya yuva taksak gene eş tutarlarmı sakınca olurmu salmada olmaları bende arkadaş gıbıkararsızım erkekte bırazyağlanma var gıbı geldı e dişide hazır yumurtlamaya ne yapayım bılemedım

Sayfayı Paylaş