Karadeniz Pet

Salmamı kullanmalıyım yardım....

• Konbuyu başlatan ozgur
  • Başlangıç tarihi
O

ozgur

Guest
ARKADAŞLAR 1 ÇİFTİM 4-5 BİLEMEDİN 6 AYLIK-DİĞER ÇİFTİM DİŞİ 7-8 AYLIK ERKEK 1 YAŞINDA AYIRIYIMMI YOKSA SALMAMI YAPIYIM......

Uploaded with ImageShack.us

kuşlarınız ayrı ayrı kafeste bulunsun ve size şöyle söyleyeyim salma kafesin mantığı şudur kuş salma kafes geniş olduğu için içinde uçar ve yağ bağlamaz ayrıca doğal ortamdaki kadar olmasada geniş bir alan sayılır salma kafes en azından spor yapabilecekleri kadar geniştir ve şöyle bişey var salma kafeste çok iyi eş tutuyor kuşlar zaten yavru alacağınız dönemde salmadan tel kafese geçireceksiniz onun için karar sizin ama her muhabbetkuşu hobisi ve üreticisi olan kişinin bence salma kafese ihtiyacı var .

Başka yorum yazıcak varsa yazsın arkadaşlar akıl verin kuşlarım uygunmudur salma içinn

hocam kuşlarını arada uçuruyorsan gerek yok derim salmaya ! ama vaktim yok çıkartnca sagı solu kirletiyolar diyorsan salma kullanmakta fayda var , bununla beraber sen zaten ayrı tutuyosun 1 çiftn yumurtlaması yakndr yaşa göre söylüyorum aralarna kartn veya kagt yapıştr ,koy çiftler birbirlerinı görmesin derim

peki arkadaşlar salmaya yuva taksak gene eş tutarlarmı sakınca olurmu salmada olmaları bende arkadaş gıbıkararsızım erkekte bırazyağlanma var gıbı geldı e dişide hazır yumurtlamaya ne yapayım bılemedım

Geri