Karadeniz Pet

Salmamız geldiğine göre biraz dinlenelim :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Pvc salmamı tel salmamı derken bugun tel salmada karar kıldım. Iyi ki tel almışım kuşlar DÜNYAYI gördü :) boşalttığım gözleri de bir güzel dezenfektanla sildim misss. Bir süre dinlensinler yazdan önce son kuluçkalarına atıcam. Yavru büyütenleri dinlenmeye alıcam. Maşallah demeyi eksik etmeyin.

Hem hayırlı olsun hem maşallah.

Fatih Çevik

Sağol usta dinlenmeden sonra bebelere kanat açsın diye kullanıcam :) yer olsa bir iki tane daha alırım çok hoşuma gitti. Gayet rahat uçuyorlar :)

Hayırlı olsun maşallah kuşlara salmanın fiyatı nedir acaba

Maşallah, keyifle kullan. Kuşlar da doldurmuş hani içini.
Pvc de bence de daha iyi olur. Kuşlar kendine gelir.

Ercan bey hayırlı olsun,gayet güzel olmuş tertemiz maşallah kuşlara da

Maşallah, keyifle kullan. Kuşlar da doldurmuş hani içini.
Pvc de bence de daha iyi olur. Kuşlar kendine gelir.

Pvc den demek istedin herhalde :) hemen suluklardan duş aldılar :) bu arada Yarısı bile değil ötekileri ne yapıcam bilemedim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

Ercan bey hayırlı olsun,gayet güzel olmuş tertemiz maşallah kuşlara da

Sağol Cihan :)

Birinci resim sol baştakine bayıldım. Hepsine maşallah.

Dogrudur :) pvc den daha iyi oldu bu Salma.
Duzeltelim: )

Maşallah ve hayırlı olsun. Nerden temin ettiniz acaba salmayı

maşallah ercan bey bende çok begendım salmayı ölçleri nedir
önümzdeki sezon için şimdiden hayırlı saglıklı bol üretimler diliyrm

Maşallah ve hayırlı olsun. Nerden temin ettiniz acaba salmayı

Temin ettiğim yer çok basit Eminönü :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

maşallah ercan bey bende çok begendım salmayı ölçleri nedir
önümzdeki sezon için şimdiden hayırlı saglıklı bol üretimler diliyrm

1 metreye 50 cm olması lazım. Sağolun yaz gelmeden bir kere daha atıcam eşe Mayıs 10-15 arası. Dişiler 2 haftadır dinleniyor zaten eş Değişimi yapıp Eylül'de nasıl devam ddeceğime karar vericem

Temin ettiğim yer çok basit Eminönü :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

1 metreye 50 cm olması lazım. Sağolun yaz gelmeden bir kere daha atıcam eşe Mayıs 10-15 arası. Dişiler 2 haftadır dinleniyor zaten eş Değişimi yapıp Eylül'de nasıl devam ddeceğime karar vericem
hayırlısı olsun üretim kafeslerınıde tele cevireceksınız eger hbrım olsun ben suanda 45*35 kullanıyrm tanesi 22 tl kısa süre içinde 60*35 üretimine başlıyacak arkadaş aynı 45*35 kafesler gibi tek tavalı istanbulda varmıdır bılmıyrm ama 60*35ler iri kuşlar için harika olur düşünürsenız ulasın yardımcı olmaya calısırım

hayırlısı olsun üretim kafeslerınıde tele cevireceksınız eger hbrım olsun ben suanda 45*35 kullanıyrm tanesi 22 tl kısa süre içinde 60*35 üretimine başlıyacak arkadaş aynı 45*35 kafesler gibi tek tavalı istanbulda varmıdır bılmıyrm ama 60*35ler iri kuşlar için harika olur düşünürsenız ulasın yardımcı olmaya calısırım

teşekkürler. tel kafesleri sonbahar da seba kafesten temin edeceğim. feshanede inceledim gayet başarılı kafesler. ilginiz için teşekkürler.

Maşallah. Bereketli ve bol üretimleriniz olsun İnşallah.

Maşallah Usta bereketli olsun hepsi özel damizliklar

Geri