petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salmaya ishal ilacı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgür+ tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Özgür+

Özgür+ Guest

[YOUTUBE]jPPB5kfi2HM[/YOUTUBE]

arkadaşlar sanırım artık tanıyorsunuz benim kuşlarımı :) sarı olan ishal olduğu için suluklarına ishal ilacı koymayı düşünüyorum . beyaz olan yeterince sağlıklı kakası da normal bir biçimde .

başlığın bu şekilde olması gelecek cevapların . salmada da etki göstermesi ile ilgili olduğu için .

sorum şu : ben şimdi ilacı katarsam beyaz kuşum da etkilenir mi ? kakası kabız olur mu ?

2. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Olacağını sanmam bende yaptım aynısı bi sorun olmadı

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    çift kuşlarımdan dişide solunum rahatsızlığı vardı kışın, ben ağır ilaç olan zitromax ı ayırarak vermeyi düşündüm kuşalrı ayırdım ama resmen ayrıldıkları için hayvanlar çıldırdı. o yüzden birleştirmek zorunda kaldım ve aynı ilaçlı suyu erkeğede içirmiş oldum, bir sıkıntı yaşamadım, sizde yaşamazsınız.

Sayfayı Paylaş