petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

şampiyon üşür mü?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tugaysit tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. tugaysit

tugaysit Guest

Arkadaşlar merhaba benim şampiyonun bu ay evdeki 3. ayı öncelikle maşallah ona.Arkadaşlar sorum; malum havalar soğudu evlerin içide soğuk biz bile üşüyoruz.Kuş üşütür mü gece yatarken üzerine bişey atsam mı?

2. tugaysit

tugaysit Guest

cevap bekliyorum

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Havalar soğuyor git gide 1 metra polar al hocam etrafını falan iyice kapat hava alacak kadar bi yer bırak bende öyle yapacam yakında.

4. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Işık işini nasıl yapıyosunuz? Yeterli ışık alıyomu. Yoksa sürekli uyuycaklar :)

5. kartall82

kartall82 Guest

sana tafsiyem benim gibi elektrikli battaniye ile sar akşamlari

6. Sevtap DERİN

Bu konuda bende ne yapacağımı bilmiyorum ama, üzerlerine bir şey örterim herhalde.

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Güzel birşeye deyindin valla o kadarını hiç düşünmemiştim , sadece akşamları yapsam gündüz üşürler bi yöntemini bulacaz sobalı odaya da götürsem nasıl olacak ki 2 tane kafes var.

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum kimsenin evinde kalorüfer yokmu acaba.ben senelerce saka florya besledim (sobalı evde) şimdi kalorüferli evde 1 senedir muhabbet besliyorum ne aksıran nede tıksıran oldu,yoksa benmi yanlış yapıyorum gerçekten gerekiyormu

9. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Valla kalorifer yok hocam sobalı evde yaşıyoruz ve ilk defa bi kış kuş besleyecem , üniversite okurkene odam küçüktü oda sıcaklığı ılık oluyordu ve sorun yoktu ama şimdi kuşlar diğer oda da olunca sorun yaratıyor.

10. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    bizim evde var ama afyonda gecen sene eksi 20 dereceye düsünce pek bi faydasi olmadi hepimizin evi okadar sicak olmuyor mutlaka terslikler oluyor ama size tavsiyem incede olsa gece bi örtüyle örtün..birde havalar soguyor daha kaloriferler yanmadi ee kuslar ne olacak tabii bizde careler buluyoruz..

11. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.şimdi jeton düştü,sanki herkes istanbuldaymış gibi algıladım pardon

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu üşür mü

,
  2. kuslar usurmu