Karadeniz Pet

şampiyon üşür mü?

• Konbuyu başlatan tugaysit
  • Başlangıç tarihi
T

tugaysit

Guest
Arkadaşlar merhaba benim şampiyonun bu ay evdeki 3. ayı öncelikle maşallah ona.Arkadaşlar sorum; malum havalar soğudu evlerin içide soğuk biz bile üşüyoruz.Kuş üşütür mü gece yatarken üzerine bişey atsam mı?

Havalar soğuyor git gide 1 metra polar al hocam etrafını falan iyice kapat hava alacak kadar bi yer bırak bende öyle yapacam yakında.

sana tafsiyem benim gibi elektrikli battaniye ile sar akşamlari

Bu konuda bende ne yapacağımı bilmiyorum ama, üzerlerine bir şey örterim herhalde.

Işık işini nasıl yapıyosunuz? Yeterli ışık alıyomu. Yoksa sürekli uyuycaklar :)

Güzel birşeye deyindin valla o kadarını hiç düşünmemiştim , sadece akşamları yapsam gündüz üşürler bi yöntemini bulacaz sobalı odaya da götürsem nasıl olacak ki 2 tane kafes var.

arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum kimsenin evinde kalorüfer yokmu acaba.ben senelerce saka florya besledim (sobalı evde) şimdi kalorüferli evde 1 senedir muhabbet besliyorum ne aksıran nede tıksıran oldu,yoksa benmi yanlış yapıyorum gerçekten gerekiyormu

arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum kimsenin evinde kalorüfer yokmu acaba.ben senelerce saka florya besledim (sobalı evde) şimdi kalorüferli evde 1 senedir muhabbet besliyorum ne aksıran nede tıksıran oldu,yoksa benmi yanlış yapıyorum gerçekten gerekiyormu

Valla kalorifer yok hocam sobalı evde yaşıyoruz ve ilk defa bi kış kuş besleyecem , üniversite okurkene odam küçüktü oda sıcaklığı ılık oluyordu ve sorun yoktu ama şimdi kuşlar diğer oda da olunca sorun yaratıyor.

bizim evde var ama afyonda gecen sene eksi 20 dereceye düsünce pek bi faydasi olmadi hepimizin evi okadar sicak olmuyor mutlaka terslikler oluyor ama size tavsiyem incede olsa gece bi örtüyle örtün..birde havalar soguyor daha kaloriferler yanmadi ee kuslar ne olacak tabii bizde careler buluyoruz..

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.şimdi jeton düştü,sanki herkes istanbuldaymış gibi algıladım pardon