petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sanirim 1 aylik alisma ne zaman olur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Drn Selim tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Yavri diye aldığım muhabbet kuşum bana nezaman alışır elimi içeriye koyuyorum demirlere kaçıyor alali 4 gun veya 5 gun oldu 1 aylik sanirim ama kucukde zaten napabilriim bana cok baglansn hergun konuşuyorum onunla babacik cic kus diyorum dinliyor beni

2. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Yukarıdaki link yardımcı olacaktır size, eğer eksik bulduğunuz yer var ise sorabilirsiniz.

3. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Resimde atabilirim isterseniz bide bziim evin lambasina avizesime alisti elimde yem yedirdim sabah doydu pır r oraya gitti uçuyor yuvasina degil oraya gidiyor ama daha alali 3 gün oldu yavru bide cok ilgi gosteriyorum surekli kelimelr diyorim ona elimden basimdan inmesini hiç istemiyorum insallah alisir sizin ekleyeceginiz birsey varmi abilerim kardeslerim

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    İlgiyi hiç kesmeyin avizeye veya başka yere gitmesi normal.Burada önemli olan kuşu kafesine koymak için kovalamayin çok ürkek alışır.

5. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam peki ilgiui kesmiyorum o halde bi sorum daha olacak kafesine ne zaman alisir bu peki 5 gun filan oldu alali iste

6. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    5 günde kuş eğitilmez ve erkek kuşlar dişilere göre daha çabuk evcilleşir ve konuşur kuşunuzun fotosunu atın

7. karalamadefteri

karalamadefteri New Member

Beğenileri:
    0
    zamanla alışır biraz sabırla ilgi göstermek lazım. elinize alışmasını istiyorsanız kafesteyken elinizi içeri sokup hareketsiz bekleyin 10 15 dk her gün. amaç elinizin kokulcak bişi olmadığını anlamasını sağlamanız :)
    ve ayrıca uçabiliyosa 1 aydan daha büyüktür diye tahmin ediyorum

#8 karalamadefteri, 7 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 7 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş