petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sanırım acil bir durum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve aytaç şener tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. aytaç şener

arkadaşlar bende 2 tane hint bülbülü var bir kaç gün önce aldım. alırken de en hareketlilerini en parlaklarını seçtim. yalnız dişi olanda problem var. tünerken hızlı nefes alıyor ve tüyleri kabarık. birde kuyruğu inip kalkıyor nefes alırken. yalnız bu durumlar sürekli olmuyor. arasıra dikkatimi çekiyor sadece. onun dışında yem yemesi hareket etmesi normal. google'dan arama yaptım durumla ilgili bu site çıktı. sanırım sizlerde anlarsınız bu durumdan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

pet shopçu aviastım verdi işe yarar mı?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. aytaç şener

ilacı veren kişi de kuşlarda bu durum genelde astım anlamına gelir dedi. sorum şu aviastım astıma iyi geliyor mu muhabbetlerde ve ne kadar koyayım suyuna

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ben kullanmadım hiç ama, suluğa 1 çay kaşığı koyabilirsin. Her gün taze su ile yeni hazırlamalısın. 5-6 gün devam edip duruma göre veterinere danışırsın.

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yaglanmış olabılır suluklarına 2 -3 damla lımon damlar sabah koy akşam degıştır 5 gun devam et hem astım varsa da ıyı gelır

6. SONTABANCA

genellikle dişi kabarınca yumurtlayacağı anlamına geliyo ama :D

7. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    yuva yaptılarmı kendilierine yuva yaptılarsa yumurtlayacak olabilir benimkilerde yumurtlamadan önce öle davranışlar sergilemişti

Sayfayı Paylaş