Karadeniz Pet

sanirim başardım.

TALHA CEKİN

Yeni Üye
Arkadaslar. 10 gün önce murat arkadastan 1 aylik civari mubis almistim. Hergun elimden geldigimce ilgilenmeye calistim. Ozellikle aksamlari. Elimle yem yedirdim elimde uyudu vs.vs. önceleri elimden kactiginda geri gelmiyordu. Alistiramiyorum diyodum. Ama dun aksam yemek yedirdim elimden sonra biraktim. Ama kuş kacmadi kendi geldi kafamiza flan kondu. Yemek yerken sofraya kadar indi. Az kalsin corbaya dusecekti.bugunde devam etti kusumun yakinlasmasi. Artik hep omuzumda kolumda yada tlf uzerinde. Galiba kusumu alistirdim. Şimdi konusma egitimlerine baslamam gerek sanirim. Yardimci olmaya calisan arkadaslar oldu. Onlara da tsk ederim yardimlari icin.

Hayırlısı olsun :)

Diyadinlimisiniz eğer diyadinliseniz bende doğubeyazıtlıyım :)

Hadi hayırlı olsun :)

Herkese tsk arkadaslar. Kuşum dışı galiba. Ama sorun olmaz sanırım. Daha çok ufak diye ayrım yapamiyorduk ama ceresi hic pembe değil mqvi gibi. Hic rahat durmuyor maşallah bir orda bir burda

hayırlı olsun :) umarım hep böyle uyumlu devam edersiniz ;)
benimki de kafama geliyor, omzuma çıkıyor, telefona çıkıyor. Ama ele gelmiyor kerata :)

Benim elime geliyor hiçte korkmuyor sipa. Aslinda sizin kuş daha iyi gibi. Bu şekilde herkes eline alıyor kuş kimseden kacmiyor

benim kuşumda hiç öyle alıştırma süreci olmadı hep böyle aldığım günden beri yanımdan hiç ayrılmadı sağolsun :D

Ilk aldıgım da elımle cok ugrastım kusla o yuzden gelmıyodur haklı kerata ama omzumdan ayrılmıyo

Geri