Karadeniz Pet

sanirim başardım.

arkadaşlar kahrımı siz çekiyorsunuz Allah sizden razı olsun eşim bile kızıyor artık bana yeter bu kadar üstüne düşme diyor...kuşumuz sadece ince kabuklu olan yemden yiyor diye yemleri asla yemiyor...sabah işe gelmeden biraz yere serpiyorum...akşam gidince elimizden yiyor..ne yapmamı önerirsiniz

yemliğini takın artık ele alışmışsa gelir artık

Yemek yediğin ortamda kuşu serbest bulundurmamanı tavsiye ederim.

bende kızacam artık :) şaka bır tarafa gercekden de cok ustune duşmeyın.ince kabuklu yem dedıgınız ne aspur mu ?

sanırım aspur dediğiniz..kuşçu demişti bu ince kabuk olduğundan en rahat bunu yer diye..sonra yok viteminli falan diye başka yemler verdi..hiçbrini yemiyor kuş..

sade kanarya yemıne aspur denır ona alışmşış sa dıger yemlerı yedırmek zor oluyor ama alışır meyvelı olmayan karışık muhabbet yemını bırakın yemlıgıne o yer bır muddet sonra

onun içinden bile aspur dediklerinizi seçiyor diğerlerini bırakıyor...

onun içinden bile aspur dediklerinizi seçiyor diğerlerini bırakıyor...

secsın sız sonra tekrar yenı yem verıyorsunuz sanırım vermeyın yenı yem üfleyın yenmış yemlerını kalanını tekrar verın ne uyanıktır muhabbetler boyle kandırılar işde sizi :)

tam bende aldığım 2 paket yemi arkadaşa vercektim yemiyor diye..hatta şu anda arabada yemler..bu akşam dediklerinizi bir deneyeyim olmazsa :)

Geri