petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sanırım bugun 19.gün

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan BÜTÜN tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Gökhan BÜTÜN

arkadaslar muhabbet kusum ilk yumurtasını sanırım martın 5 i gibi bıraktı ama bugun baktım uzaktan catlayan yok ve dişi kuş sürekli yuvada hanı dolumu bosmu olayında birçok kişi ışıkla bakın dıyor ama nasıl bakıcam kus hep yuvada çıkmıyor ve eldivenmi takmam gerekiyor yada 3-4 gün daha beklemelimiyim?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Eldivene gerek yok ustam. Siz 1-2 gün daha bekleyin 19.gün ve sonrasında çıkmaya başlarlar . İsterseniz dişinin dışarıya çıktığı bir an hemen 1-2 tanesini kontrol edin.

3. Gökhan BÜTÜN

çalıştıgım için pek denk gelmıyorum :) ama zaten mesela yemini suyunu degiştirirken kafesin yanına gidince erkekte kaçıp yuvaya atlıyor anlam veremedim niye öle ara sıra giriyor 5-10 dk çıkmıyor bu bir sorunmudur?

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Yok ustam koruma ve korunma amaçlı :)

Sayfayı Paylaş