Karadeniz Pet

Sanirim es tuttular? Ne zaman yuvalik koymaliyim?

Kivim benim

Meraklı Üye
Aslinda yavrulari olsun istemiyorum ama sanirim kacinilmaz.:) ne dersiniz?
WYZ2Oq.jpg

Dişi henüz küçük biraz daha bekleyin isterseniz. Masallah cok guzel kuslar

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi henüz küçük biraz daha bekleyin isterseniz. Masallah cok guzel kuslar

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet 5 aylik falan erkekte oyle aslinda yeni tuyden cikti diside yeni cikti sayilir soyle bi yaz sonuna herhal buyumus olurlar:) baya hizlilarda

yuvalığı takın zaten alışma süresi 2 aya kadar çıkıyor zaten şu anda çiftleşme olmaz cok erken

Evet 5 aylik falan erkekte oyle aslinda yeni tuyden cikti diside yeni cikti sayilir soyle bi yaz sonuna herhal buyumus olurlar:) baya hizlilarda
Erken yavrulama yumurta sıkışması gibi bir çok rahatsızlığa etken olabilir. Yuvalık takmak kuşları çiftleşmeye teşvik ettirir. Yazın sonu bence de yuvalık takmak icin uygun zaman. Gule gule besleyin

Baska bi kusum daha var o tek yasiyo cifthane alsam bi tarafa tek olani bitarafa ciftimi koysam olurmu sizce

bir sorun olmaz ama tek olanada eş alırsanız daaha iyi olur ,
yuvalığı takın bu yaşta daha yumurta vs. gibi şeyler olmaz yuvalığa alışmaları 1 2 ayı bulur bir sorun teşkil etmez .
ben 3 4 aylıkken takmıştım yuvalığı

Son düzenleme:
bir sorun olmaz ama tek olanada eş alırsanız daaha iyi olur ,
yuvalığı takın bu yaşta daha yumurta vs. gibi şeyler olmaz yuvalığa alışmaları 1 2 ayı bulur bir sorun teşkil etmez .
ben 3 4 aylıkken takmıştım yuvalığı

Tamamdir cok tesekkur ederim:) tek olan biraz huysuzda elimize alissin istedik:)

diğer kuşların bulunduğu ortamda kaldığı sürece size alışması imkansız :) ya satacaksın , ya eş alacaksın yada başka bir odada diğer afacanların seslerini duymamasını sağlayacaksın.

Yok yok son erkek almistim uc kusum varken bile alisti bana ki yasi buyuktu:) denicem artik aslinda ilk zamanlari sevdirir elimden ayrilmazdi simdi isiriyo sadece napicam bilmiyorum;D diger kuslardanda kendini disladi hic yanlarina gitmiyo serbestlen:D

Geri