Karadeniz Pet

Sanırım Gelecek Yumurta:)

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhaba arkadaşlar, kuşları üretimhaneye koyduğumdan bu yana dişi yumurta belirtilerini çok gösteriyor. Yumurta gelecek inşAllah :) Eğer yavru alırsam Kayseri'den bir kardeşimize hediye etmek istiyorum (muhabbet kuşu olmayana)

Merhaba arkadaşlar, kuşları üretimhaneye koyduğumdan bu yana dişi yumurta belirtilerini çok gösteriyor. Yumurta gelecek inşAllah :) Eğer yavru alırsam Kayseri'den bir kardeşimize hediye etmek istiyorum (muhabbet kuşu olmayana)

Hadi hayırlısıyla gelsin bakalım.Şimdiden hayırlı olsun abi.

Tevfik hadi hayırlı olsun şimdiden, benimde dişi kuşum yuvadan hiç çıkmıyor 4 gündür. :) Sanırım az kaldı güzel günlere.

Eyvallah kardeşim hayırlısı bakalım, muhabbet kuşu olmayana bir adet vermek istiyorum. İnşallah alırsam yavru tabii :)

hadi bakalım hayırlı olur inş. dostum. annenin durumu nedir bu arada. kusların evden ayrıldıktan sonra durumunda iyilesme var mı ?

hadi bakalım hayırlı olur inş. dostum. annenin durumu nedir bu arada. kusların evden ayrıldıktan sonra durumunda iyilesme var mı ?

Annem'in durumu aynı be Onur kardeşim ilaçlara devam bu nefes darlığı için bir ilaç kullanıyor tam ismini bilmiyorum fakat hava alıyordu ağzından. Kuşların sağlık problemleri çok iyidi maşallah halende öyle görünüyorlar çok şükür.

Hayırlı olsun Tevfik abi.

Geri