petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sanırım Gelecek Yumurta:)

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhaba arkadaşlar, kuşları üretimhaneye koyduğumdan bu yana dişi yumurta belirtilerini çok gösteriyor. Yumurta gelecek inşAllah :) Eğer yavru alırsam Kayseri'den bir kardeşimize hediye etmek istiyorum (muhabbet kuşu olmayana)

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

Hadi hayırlısıyla gelsin bakalım.Şimdiden hayırlı olsun abi.

3. Sevtap DERİN

Tevfik hadi hayırlı olsun şimdiden, benimde dişi kuşum yuvadan hiç çıkmıyor 4 gündür. :) Sanırım az kaldı güzel günlere.

4. Tevfik AKTUNÇ

Eyvallah kardeşim hayırlısı bakalım, muhabbet kuşu olmayana bir adet vermek istiyorum. İnşallah alırsam yavru tabii :)

5. Tevfik AKTUNÇ

Flood sayılmasın, sende alırsın inşallah hadi hayırlısı bakalım :)

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

İnşallah....

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hadi bakalım hayırlı olur inş. dostum. annenin durumu nedir bu arada. kusların evden ayrıldıktan sonra durumunda iyilesme var mı ?

8. Tevfik AKTUNÇ

Annem'in durumu aynı be Onur kardeşim ilaçlara devam bu nefes darlığı için bir ilaç kullanıyor tam ismini bilmiyorum fakat hava alıyordu ağzından. Kuşların sağlık problemleri çok iyidi maşallah halende öyle görünüyorlar çok şükür.

9. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun Tevfik abi.

Sayfayı Paylaş