petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sanirim sorunu buldum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emirhan KARAHAN tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Emirhan KARAHAN
    Gizli

Dun yavru muhabbet kuşum için konu acmistim kabarik duruyor ve kendini sürekli kaşıyor diye sanirim ishal olmuş popo kisminda diski yapismasi var ufaktan ve o bölgeyi kaşımaya calisiyor diğer yavrulardan ayri bi kafese koyup patates haslicam şimdi sorum şu patatesi sade mi vermeliyim içine başka birşey katmalimiyim ?

2. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Sade . Yumurtada verebilirsin sarisini

3. Emirhan KARAHAN
    Gizli

Peki hergun geçene kadar mi vermeliyim

4. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Benimki bi seferde kesmişti kardeşim nekadar aralikta verilecegini bilmiyorum ustad lar yorum aticaktir

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    dışkısının fotosunu atabilir misin ?
    birde en doğal ishal ilacı olarak aspur öneririm birde ilaç al istersen avidiare kullandım her seferinde geçirdi ishali

6. Emirhan KARAHAN
    Gizli

Sorun poposunda diski yapismasi bu ishalmidir bilmiyorum sanirim ishal ama birde ben patates hasladim yumurtada hasladim normal yumurta mamasini yapip içine patates puresini karistirsam olur mu daha lezzetli bi tat haline gelebilir diye dusunuyorum

Sayfayı Paylaş