Karadeniz Pet

Sanırsın 7 Bela Hüsnü :D:D

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Erkek kuşum çiftleşmek için hazır fakat dişi sanırım henüz hazır hissetmiyor kendini tünekleri yuvalığı falan kemirmesine rağmen. Dişi kaçıyor Erkek ayak atmaya çalışıyor kovalıyor Rahmetli Kemal Sunal'ın Oya Adoğanla Hüsnü ve Hüsnüye adında oynadığı filmdeki gibi :D:D

Dipçe : Şimdi çektim videoyu flaştan korktukları için video kaydı yaparken flaşı açamadım idare edin :)

[YOUTUBE]EvWe4WJE0ys[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
nasıl olsa bana mecbursun havalarına girmiş dişi :D

Hahahh :D:D Hiç sorma ya bi afra tafralar falan görmen lazım akıllı yemlik kullanıyorum mesela ilk önce dişi gidip yiyor sonra erkek bütün bunlara mecburiyetten katlanıyor garibim erkek :D:D

Hahahh :D:D Hiç sorma ya bi afra tafralar falan görmen lazım akıllı yemlik kullanıyorum mesela ilk önce dişi gidip yiyor sonra erkek bütün bunlara mecburiyetten katlanıyor garibim erkek :D:D

vuhuuuuuu centilmenlik de mi yapıyor :eek: muhabbetlerin her öğrendiğim özellikleriyle daha da çok şaşırıyorum :)

vuhuuuuuu centilmenlik de mi yapıyor :eek: muhabbetlerin her öğrendiğim özellikleriyle daha da çok şaşırıyorum :)

:D:D Valla öyle ya çok değişik canlılar bazı insanlara taş çıkarıyorlar sadık oluşları verilen emekleri bilmeleri falan müthiş insan canlısı :D Daha ortaya çıkartamadığımız nice özellikleri vardır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

Maşallah kuşlarınıza ama erkek ayrı bi güzel

Erkek eğitimli yeme düştüğü gün almıştım onun üzerinde çooook emeğim var dişiyi alalı anca 1 ay oldu ama dişiyide gördüğün gibi elimize omzumuza alıştırdık :)

:D:D Valla öyle ya çok değişik canlılar bazı insanlara taş çıkarıyorlar sadık oluşları verilen emekleri bilmeleri falan müthiş insan canlısı :D Daha ortaya çıkartamadığımız nice özellikleri vardır :)

ben de diyecektim bir çok erkek de böyle özellikler yok diye ama yanlış anlaşılıp burada topa tutulmak istemedim :D

ben de diyecektim bir çok erkek de böyle özellikler yok diye ama yanlış anlaşılıp burada topa tutulmak istemedim :D

:D:D Valla tahmin ettim öyle düşündüğünü ama haksızsın da diyemiyorum ya, tabi biz erkeklerin %100 bu özelliklerden yoksun da diyemiyoruz ama büyük çoğunluğumuz maalesef :)

Dişinin pek niyeti yok bekarlıktan yana :D

daha fazlasını da düşünüyorum ama onu konuşacağım platform burası değil :D

Hahah dolmuş resmen dolmuşşş :D:D Eleştiriye açığım valla payıma düşen neyse konuyla alakalı alabilirim her platformda her konuda :)

Dişinin pek niyeti yok bekarlıktan yana :D

Hiç sorma ya kafese sonradan geldi kafesin sultanı oldu erkeği istediği gibi kullanıyor valla paşa gönlün keyfine kaldık artık yavru için :)

Hahah dolmuş resmen dolmuşşş :D:D Eleştiriye açığım valla payıma düşen neyse konuyla alakalı alabilirim her platformda her konuda :)

gaza geldim yaşasın feminizm diye bi konu açcam böyle giderse :) sonra erkek popülasyonunun yüksek olduğu bu forumda güzel bi ban yerim :D

Geri