petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şans Yanımızda :) Yavrular Büyüyor

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Yasin KİRAZ tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Yasin KİRAZ

Selamlar,

Uzun zaman önce eşe attığım kuşlarımın ilk kuluçkaları boş çıkmıştı. 1.5 - 2 ay önce ikinci kez yumurta aldım 7 yumurta vardı ve 5 tanesi sağlıklı şekilde dünyaya geldi. Ufak tefek sorunlarım oldu birazda acemiliklerim :) ama siteden sorunlarıma gereken çözümleri buldum başta "LEVENT ACAR" abim olmak üzere yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Sıkıntılı zamanlardan sonra tatlı zamanlar geldi ve yavrular yuvadan çıkmaya başladı. Hatta 3 yavru hala yuvada olmasına rağmen dişi tekrar yumurtladı. Güncel resimleri akşam eklemeye çalışacağım ama elimde ki resimleri sizinle paylaşmak istedim.

Umarım isteyen herkes kendi yavrularını büyütür.

Maşallah'ı esirgemeyin.

Resimler 10-12 gün öncesine ait.

2. İBRAHİM ÖZTEKİN

Beğenileri:
    0
    Maşaallah
    inşaallah sağlıklı bir şekilde büyürler

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=12961]Yasin KİRAZ[/MENTION] Maşallah. Tüyleri kadar ömürleri olsun inşallah. Gerçekten güzeller. Allah nazarlardan ve kem gözlerden korusun.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Maşallah.Güle güle büyütün.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah çok çok tatlılar keyifli hobiler

Sayfayı Paylaş