petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sarı Dal Darı Satışı Yeni Mahsul

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba Arkadaşlar yeni mahsul olan dal darı satışı devam etmektedir. Bunu ticaret amaçlı değil bu sitede ihtiyacı olan arkadaşlara piyasadan uygun olarak faydalanması amaçlı burada böyle bir paylaşım yaptım, Şu an 20 kg kadar mevcut olup normal de il dışı kargolama içinde işim gereği ayrı bir zaman ayırmam gerekli bu yüzden 3kg ve üzeri şeklinde isteyen kişilere kargolama yapabilirim. İhtiyacı olan arkadaşlar özelden talebini iletirlerse yardımcı olacağım.
    Kg Fiyatı 25 TL olup alıcı kargo ödemeli şeklindedir. İyi günler dilerim. [​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:21 -->-> Daha önceki mesaj 10:19 --

@Hüseyin Can bey foto eklenmiştir.

2. Gökhan Kardeşler

Beğenileri:
    1
    Hayırlı satışlar Cihan hocam. [MENTION=16756]Hüseyin Can[/MENTION] Bey'i etiketleyememişsiniz.
    Bir de ben etiketleyim.
    Saygılar :)

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Saolun Gökhan Bey niye etiket olmamış mı?:)

4. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Hayırlı satışlar olsun.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Hayırlı alışverişler.

6. Gökhan Kardeşler

Beğenileri:
    1
    Etiket olmuş olmasına ama flood olmaması için site "... flood engellendi ..." gibi bir mesaj eklediğinden bozulmuş :)
    Sizin yazdığınız etikete imleci getirip tıkladığınızda Hüseyin Bey'in profili açılmıyor dikkat ederseniz, ya da açılmamasına rağmen etiketliyor ve bildirim gidiyorsa onu da bilmiyorum :)

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah gerçekten tertemiz bereketli olsun

8. Öztürk Uğur

Beğenileri:
    5
    Kırmızı darı yı buradan 1 arkadaş 20 tl ye satıyordu kilosunu , Bunun neden fiyatı daha pahalı acaba ?

9. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Bu kirmizi Dari degil kardes sari Dari,30 Tl ye bu Urunu Satan da var bilmem anlatabildim mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

Tsk ederim ustalar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

Guncellllllll

#9 Cihan UYĞUR, 23 Ocak 2016
    Son düzenleme: 23 Ocak 2016
  10. Öztürk Uğur

Beğenileri:
    5
    Bence önce bir üslupunu düzelt. sen satıcısın , ben kırmızı olandan fiyatnın neden yüksek olduğunu sordum beni ilgilendirmez başkasının fazla fiyata satması.

11. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Hayırlı satışlar diliyorum abi.

12. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Merhaba teşekkürler.
    Etiketleme olmuş.Ürünler çok güzel.Bildiğim kadarıyla piyasada kaliteli kızıl dal darı yok
    Bu sarı darılarda fiyat olarak çok iyi.
    Kilosu 30+kargo=36 TL'ye geliyor.Sizinki daha uygun ve aynı kalite.

13. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Sende o zaman sorma şeklini düzelt ben satıcı isem senin sorma şeklinde yanlış anlaşılabilir, Soruyu şöyle sorarsın hocam bu kızıl ve sarı darı arasındaki fark nedir?veya hangisi daha kıymetli vs vs vs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

Saolun hüseyin bey tşkler değerli yorumunuz için ben ticaret amaçlı da bu işi yapmıyorum,hepimiz hobimiz gereği maddi ve manevi değerler ortaya koyuyoruz, Ondan dolayı toplu bir şekilde üretim yapan arkadaşlara katkı amaçlıdır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

Tşk ediyorum muhammet kardeşim eksik olma

14. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    hocam ozaman ben sorayım kızıl darımı daha iyi yada daha faydalı sarı darımı

15. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Kardeş Kızıl darının iyisini bulursan onu al ama piyasada kızıl darı benim eklediğim resimdeki sarı darılar gibi dolu bulursan kaçırma ben sarı darı kullanıyorum ve memnunum hepsi yeni mahsüldür.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Guncelllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

Guncelllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

Satış devam etmektedir. Son 15 kg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

Günceldirrrrrrr

16. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    maşallah sende darıcı oldun başımıza :) hayırlı satışların olsun :)

17. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Ercan usta aslında ısım darı satmak degıl de görüyorum burada ıhtıyaca cevap vermek ıcın bır satış yaptık ama ılgı goremedık onun ıcın bende satısından vazgectım herkes ısıne geldıgı gıbı kg fıyatını daha yüksek rakamlardan alsın boşver Ercan usta

18. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Keşke vazgeçmeseydiniz sağlık olsun.
    Yinede saolun kaliteli ticaretiniz için.

19. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    çok şey demek isterdim ama susmak iyidir. hayırlısı olsun. ben kilosunu 40 tl ye alıyorum ama kredi kartı kolaylığı işte toplu diğerlerini sipariş verirken onu da katıyorum. gayet uygundu fiyat senin. sen kendi kuşlarına kullanırsın artık

20. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Hüseyin bey piyasayı vs biliyorsunuz gerçekten biz üretim anlamında kişiler için cazipti ama durum böyle olunca o kadar darı benim içinde maliyet olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Evet Ercan usta susmak ıyıdır:) ne dıyelım herkesın vardır bır bıldıgı 10 kg kadar ben kendım düşünmüştüm kalan 20 kg yu dağıtım yapacaktım neyse hayırlısı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş