Karadeniz Pet

Sarı kafa kuşum ölmüş :(((((

• Konbuyu başlatan Mubiş94
  • Başlangıç tarihi
M

Mubiş94

Guest
Bugün kalktığımda sarı kafalı iri kuşumun öldüğünü gördüm çok üzüldüm,kafesi baya bi dağıtmış en dipte yüzükoyun yatıyodu ilk baştan hasta sannettim ama elleyince öldüğünü anladım gözleri içine çökmüştü çok kötü oldu ya birazdan gidip çöğe atıcam ,sizce gidip başka bi dişi kuş alayımmı tek kalmasın erkek bu arada kafesimi değiştirip çifthane almıştım bu pazar tam rahata kavuştular dedim bu olay oldu kahretsin ya :(((

Çok çok üzüldüm kafes dağınık dediğinize göre şiddetli bir kavga mı oldu acaba. Biraz bekleyin sonra yeni bir dişi kuş alırsınız

dişi kuşlar öldürür genelde erkek leri bir den biri ölmez kuş kesın daha onceden bır sınyal vermıştır
erkek de sıkıntı yoksa alın bır dişi

Kavga olucağını sanmıyorum çünkü yanında resimlerini daha önce koyduğum beyaz iri spangle vardı dediğim gibi çifthane aldım çift olarak kalıyolardı zaten ve daha önce kavga ettiklerini hiç görmedim ,acaba çırpınarakmı öldü diyorum merdiven fln yapmıştım kafese hepsi dağılmıs,önceden o resimlerini koyduğum küçük kafeste kalıyolardı onda bile kavga ettiklerini görmedim ama çok çırpınmış belli kafes acayip dağınıktı çok üzüldüm ya kardeşim var o görürse şuan okulda daha çok üzülcek ,şimdi neden kuş almamalıyım acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:52 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Bide şunu farkettim ölen dişinin erkeği acayip bi ses çıkarıyor 20-30 dk arayla karga sesi gibi ama şiddetli değil bir kere ötüyo, ölen dişiyi alırken kafesten gördü o yüzdenmi acaba :(

Erkeğiniz biraz daha kızışsın diye dedim tabiki de isterseniz hemen alabilirsiniz. Tekrardan çok çok geçmiş olsun üzücü bir durum

Şimdi yalnız kaldığı için garipsemiştir ondan öter durur geçecektir bu durum

Son düzenleme:
Geri