petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sarı kuş çok sakin..?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail025 tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ismail025

ismail025 Guest

Arkadaşlar sarı kuş şişkin ve çok sakin duruyor. Elimi kafese soktuğumda beyaz çok aktif fakat sarı kendini sevdiriyor çok sakin duruyor sebebi nedir acaba?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum çift kuşlarda şu oyuncak kuşu kaldir. onu başka bir kuş saniyolar. yenı aldiysan normal .ne zamandır kuş sizde.

3. ismail025

ismail025 Guest

Kuşları alalı daha 2 gün oldu. Oyuncakları ballı kraker felan kaldırdım.

4. Ahmet Atdag

2 gün olduysa normal ben alalı 1 hafta falan oldu çift almıştım hem de ilk günler çok hareketsizdiler sadece yemliğe gitmek için hareket ediyorlardır :) hatta birbirlerini bile kaşımıyorlardı.
    Şimdi biraz daha alıştıkları için daha iyi gibiler.
    Sana tavsiyem hava güzel olduğunda hava alan bi yere çıkar ve güneşe. Pencereye koy misal ama havayı hissetsinler ama cereyanda da bırakma sakın.
    Ben bahçeye bakan pencereye koyuyordum ilk günlerde kuşlar bi hareketleniyordu hatta dişi kuş bağıra bağıra firari bir muhabbet kusunu karsıdaki ağaca kadar getirmişti :)
    Sonuç olarak sosyal hayvanlar yer değişikliğini elbet yadırgayacak ama bir süre beklemende fayda görüyorum.

5. Ali Eren HAYRAN

Arkadaşım yerlenirini değiştirme sakın değiştirme hiç alışmaz bak ben intenette çok şey okudum hiç uymadım 2 kere kaçtı haraketi hepsini çıkar elini sok tellerden eli acıyında eline gelirler sonra 1 hafta geçince kafesi aç bırak şuan 1 hafta 1 gün oldu omzumdan inmiyo

6. ismail025

ismail025 Guest

Yer değiştirmede ki kastın kuşların odasını mı kastediyorsun ? Yeni aldık 2 gün oldu kaç gün sonra çıkarmalıyız?

7. FATİH

FATİH Guest

Ortam değiştiğinde kuşlar genelde durgunlaşır.3-5 güne kendine gelir.merak etmeyin

Sayfayı Paylaş