Karadeniz Pet

sarı renkli sulu dışkı

Merve Barış

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 20 gündür sahip olduğum bir muhabbet kuşum var ve aldığımda 32 günlüktü. Kuşumun dışkısı beni sürekli şüphelendiriyor. 2 defadır sabah uyandığımda kafese serdiğim peçete sapsarı su olmuş oluyor, ara sıra dışkıda sadece beyaz+su oluyor. yardımcı olursanız sevinirim o_O

20160721_101609~2-600x680-1024x1161.jpg

Bence bir sıkıntı yok peçete olduğundan dolayı emiyor

Dün çok iyiydi sabah uyandığımda tüneğin üzerinde tüyleri kabarık bir şekilde sürekli uyuyordu 1 saat sonrasında yerde buldum ve ayakları onu taşımıyordu bile :( hemen veterinere gittim aminosol ve eritrotex verdi şırıngayla verdim ağzına şuan yavrum gözümün önünde yerde kımıldamıyor bile çok üzülüyorum :(

ceryanda kalıp çarpılmış olabilir inşaallah bu dönemi atlatır büyük geçmiş olsun

Ishal dedi açıkçası en yakın veteriner neredeyse ona götürdüm korktum bir sey olur diye fakat hiç güzel ilgilenmedi hiç memnun kalmadım. Cereyanda kalmaması gerektiğini bildiğim için hiç cereyanda bırakmadım miniğimi :( ne olduğunu hala çözemedim ben ya aşağıda duruyor yürüyemiyor bile arkadaşlar iyileşir mi onu böyle gördükçe ben de kötü oluyorum :(

Veterinerden daha iyi bilemeyiz inşaallah iyileşir ortamda hava akımı olmasın umarım atlatır fazlada hırpalamayın

Elime sadece ilacını vermek için aldım onun dışında elime almıyorum ama sürekli kafesin yanında onunla konuşuyorum inşallah iyileşir hava akımı yok bulunduğu yerde fakat yine de kafesin üzerine ince bir şey örtmeli miyim peki ? Ya da ilaçlarını vermek dışında ilave olarak yapmam gereken bir şeyler var mıdır ? ( kuşa yanlış bir yaklaşımda bulunmak istemiyorum ilginize teşekkür ederim )

Geri