Karadeniz Pet

Sarıgız'dan selamlar !

Ezel ALBAYRAK

Emektar Üye
iptal konu

Son düzenleme:
Olum Müthiş Bişey Olmuş Bu. İşi Bilen adam ay gibi parlıyo zaten yaa. En Kısa Zamanda bunu öğretiyosun bana nasıl yapılıyo bu video. :)

Video'nun başı Marid'e benzemiş ilk 20 saniye Ya Marid dicektim :D Maşallah

Olum Müthiş Bişey Olmuş Bu. İşi Bilen adam ay gibi parlıyo zaten yaa. En Kısa Zamanda bunu öğretiyosun bana nasıl yapılıyo bu video. :)
Ben parlamıyom aga kızın gözü parlıyor :D Teşekkürler.
Video'nun başı Marid'e benzemiş ilk 20 saniye Ya Marid dicektim :D Maşallah
Elimizde imkan olsa, senin senaryoculuğunla benim edit ve hayal gücümle hollywoodu ağlatırızda imkan yok hacı. :D Teşekkürler.
maşallahhh sarıgıza

Teyze o kadar sıkıştırdın beni hemen koy diye bazı şeylerden kestim koydum guru guru maşallah mı küstüm.:D Teşekkürler

Teyze o kadar sıkıştırdın beni hemen koy diye bazı şeylerden kestim koydum guru guru maşallah mı küstüm.:D Teşekkürler[/QUOTE]

çeyrek altın mı takayım kuşa :D ama ben bu sarıgıza pek sevdim bizimkiler uyuyorlar çok tatlı sarıgız maşallah

takcan tabi, 3-4 saatlik yol olsa bebişinden alırdın şansına küs zaaaaaaaaaaaaa

maşallah ne güzel kuş ne güzel video hazırlamışsın usta :) bi düzine yavrusunu alırsın inşallah. :) :)

Sağol Gökay atarsa 18

askerde çok duycan şafaktır bu :G

Maşallah ben bu kuştaki cehveri görmüştüm sana kalsa satacaktın bu kuşu bak şimdi güzel bir Anne ve film artisi oldu :D

yavrularını merak ediyom ama sarıbebiş çıkarsa damızlığa alacam %100 şafak atarsa 17 hacuuuu

Müdür güzel cekmissin. ben senin erkek kusu ufak sanıyoırdum da pek de ufak kalmamıs yanına :D

Sağol hacu, kimin damadı ya la