petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sarıkızın yımırtası??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cici_kız tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. cici_kız

cici_kız Guest

merhabalar beni 3 muhabbet kuşum var 2 kız 1 erkek yuvalık aldım dün kuşlar çok kavga ediyordu yuvalığa baktığımda 2 yumurta vardı yumurtalardan biri kırılmış dieri sağlamdı hiç dokunmadım akşama kadar kavgaları sürdü bugün sabah yeni kafes alıp diğer kızı ayırdım yuvadan. buradaki yazıları incelediğimde annenin sürekli oturması gerekiyo galiba yumurtanın üzerinde hiç oturmuyolar babayla sürekli girip çıkıyolar yuurtayı kuma gömüyolar filan . akşam üzeri dışarı çıktım baya bi zaman geçti eve geldip baktığımda anne yine yumurtlamış fakat kafesin içine yumurtlaış dokunmadım acaba alıp yuvaya koysam mı ölmüş müdür? birde yem olarak ekstra bişiler vermeli miyim?

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    konu benim sandım :D

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dokunma nereye yumurtladıysa orada kalsın. Yoksa yatmaz yumurtalara

4. cici_kız

cici_kız Guest

tamam dokunmam umarım bişi olmaz :( :(

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurtaya yatmaya basladıysa sorun olmaz.

Sayfayı Paylaş