Karadeniz Pet

sarımı olacak

yusufkral

Onursal Üye
slm kuş 10 günlük maşallah kanat ve kuyruk ucları sarımsı sarmı olacak sizce anen baba imzamdaki kuştur
lB10AQ.png
[/url][/IMG]
V2Ygbj.png
[/url][/IMG]
Z2dAmo.png
[/url][/IMG]

Usta kuştan anlamam ama maşallah sağlıkla büyür inşallah .

Kuyruk ve kanat sarı olacak bence. Tamamen sarı mı olur orasını bilemiyorum. Anne babanın resmini de koysaydın biraz daha emin yorumlar yapılırdı. Sağlıklı bir şkilde büyür inşaallah.

Kuyruk ve kanat sarı olacak bence. Tamamen sarı mı olur orasını bilemiyorum. Anne babanın resmini de koysaydın biraz daha emin yorumlar yapılırdı. Sağlıklı bir şkilde büyür inşaallah.

orda ben yazdım ya ,imzamdaki kuşlar anne babası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

@Muhabbet32 anne babası imzada mevcut tüm yavrulardan anlayanlar lütfen yorum yapınız

dah birsey solemek icin erken bence dostum sırt mavi olabilir

büyük ihtimalle klasik yeşil yani anne kanına çekecek

Sarı yeşil parçalı olacak dominant

büyük ihtimalle klasik yeşil yani anne kanına çekecek

dah birsey solemek icin erken bence dostum sırt mavi olabilir

saolun erkek gibi iri olurmu yoksa yerlilerdenmi olur yoksa erkek gibi ingiliz gibi irimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

1jdd0D.jpg
[/url][/IMG]
böylemi ingilizmi olur sizce

Kurban olduğum Allah neler yaratıyor işte :) Maşaallah nazar değmesin, tüyü kadar ömrü olsun. Ben hiç anlamam bu işlerden o yüzden renginin ne olacağını değil de, torunun olduğu için yeri farklı olur ondan eminim :)

Kurban olduğum Allah neler yaratıyor işte :) Maşaallah nazar değmesin, tüyü kadar ömrü olsun. Ben hiç anlamam bu işlerden o yüzden renginin ne olacağını değil de, torunun olduğu için yeri farklı olur ondan eminim :)

yav oyle gemişsin niyetin iyide daha toplasan 20-30 tane tüyü vardır :)

Geri