Karadeniz Pet

Şaşkın sizlerle =)

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
DXByXv.jpg

nPjJkN.jpg

QXvpJj.jpg

W2gGV4.jpg

Kizimiz sana yavru verir ilerde ins

Maşallah çok tatlı renkleri var. Ayrıca Bencede bu kuş dişi.

evet sanırım dişi.bende pek iyi anlaşamıyorum son zamanlarda elimi ısırmaya başladı ama yinede seviyorum napıyım ://

heheh :D valla pek anlasamıyoruz Şaşkın'la :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

kız mı ? erkek kuş dıye aldım ben bunu ama :confused:

Kus disi dostum 3 aylik civari

bende bademin fotolarını atıyorum ama kimse bademe tatlı demedi neden acana bana tatlı geliyor sevdiğim için mi :D:D

Maşallah çok tatlı renkleri var. Ayrıca Bencede bu kuş dişi.

teşekkürler ama erkek olmalı yaa oyle verdıler bana.. vee ötmesi vs vs erkek kuş gıbı yanı konusmaya sımdıden calısıyo sankı. ayrıca gagasında mavılık belırmeye basladı. erkek kusların gagası mavı olurmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:26 --

Kus disi dostum 3 aylik civari

pekı emre gagasında belırmeye baslayan mavılık.. anlayamadım bu ısı ben ya :/

Sen onu 2 ay sonra gor isirmadik yerini birakmaz disiler biraz cadi oluyor bu kus yusde 100 disi

teşekkürler ama erkek olmalı yaa oyle verdıler bana.. vee ötmesi vs vs erkek kuş gıbı yanı konusmaya sımdıden calısıyo sankı. ayrıca gagasında mavılık belırmeye basladı. erkek kusların gagası mavı olurmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:26 --

burun delıklerının etrafı beyazsa kuş dişidir dostum. Senınkı de beyaz gözukuyor.

Sen onu 2 ay sonra gor isirmadik yerini birakmaz disiler biraz cadi oluyor bu kus yusde 100 disi

emre benım anlayamadıgım tamam ısırıyo dogru dedıgın gıbı cadılıkta var ama gagası mavı olanlar erkek olurmus. bunun gagası mevılesmeye basladı sankı. ne bılım aklımı karıstırdınız :) dısı kuslar alısmazkı ya. üzüldüm =/

Kaann kus disi mavilik olagan bisey disilerde alt tataf mavi burun delik etrafi beyaz olur sonra kizginlasinca kahverengiye doner sen pembe veya mor cere rengi olan bir kus al istersen erkek istiyorsan

Kaann kus disi mavilik olagan bisey disilerde alt tataf mavi burun delik etrafi beyaz olur sonra kizginlasinca kahverengiye doner sen pembe veya mor cere rengi olan bir kus al istersen erkek istiyorsan
anladım.. bende dıyorum bu kus bana neden alısmıyo yaa.. neyse napalım ben de dısı kus beslerım dısı dıye atıcak degılım tabı konusmasın ya ben adece benle oynasın falan ıstıyorum nolcak sankı.. sansıma dısı denk gelmıs napalım

emre benım anlayamadıgım tamam ısırıyo dogru dedıgın gıbı cadılıkta var ama gagası mavı olanlar erkek olurmus. bunun gagası mevılesmeye basladı sankı. ne bılım aklımı karıstırdınız :) dısı kuslar alısmazkı ya. üzüldüm =/
Disi kusta alisir ama hircin olurlar konusurda ama erkek gibi net olmaz ve erkek gibi uysal olmaz ama bak 5 ay sabredersen erisgin olunca yanina erkek at yusde 90 yavru alirsin bende soylemesi

dgru es olsa ıyı olur bnm ıcın farketmez emre de. ben bı kus beslemek ıstıyorum oyle olmak zorunda suan en azından. yavru olduktan sonra yetıskınlerı naparım. bakıcam artık napım .s

o kadar moralini bozma.ilgi olursa bence dişi veye erkek olması farketmez ayrca yanlız olduğu için mecbur seni sevecek.

o kadar moralini bozma.ilgi olursa bence dişi veye erkek olması farketmez ayrca yanlız olduğu için mecbur seni sevecek.

benı sevcek de hanı ne bılım bu kus cok zor bı kus. ınan tum gun evdeyım ve sureklı konusuyorum ılgılenıyorum. kendıme bu kadr bakmıyorum. ama ne tam olarak alısacak bu gıdısle ne de ıstedıgım gıbı konuscak. hayır ne takas yapmak ne de baska bı kus ıstıyorum bunu cok sevıyorum.. ama 1 kelıme de olsa benım ıcın onemlı degıl. benımle ılgılensın elıme falan alıssın bana yeter ıstedıgım de bu zaten

kaç ay oldu senınle?ben 5 martta aldım ve erkek ama yınede bana alıştığı söylenemez.kafesın içinde elimden yem yiyor.kafesi açınca dışarda geziyor sonra kapısını açık bırakınca kendi geri geçiyor sürekli mırıldanıyor.Ama bunun haricinde konuşma yok elime kendi isteği ile gelmiyor yani benimkide böyle

kaç ay oldu senınle?ben 5 martta aldım ve erkek ama yınede bana alıştığı söylenemez.kafesın içinde elimden yem yiyor.kafesi açınca dışarda geziyor sonra kapısını açık bırakınca kendi geri geçiyor sürekli mırıldanıyor.Ama bunun haricinde konuşma yok elime kendi isteği ile gelmiyor yani benimkide böyle

benım hemen hemen 2.5 3 ay oluyo. yenı ogrendım dısıymıs. mırıldanma var. ama bugun aksam ozellıkle buyuk gelısme var. her ne kadar onermese de bazı kısıler ac bıraktım ve yemlıgı yanıma koydum masaya koydum vs . kapagı acık gelıyo. normalde kafesten ıcerı elımı soktugumda elımı ısırıyo elımden yemde yıyo ama yıne ac bırakınca. yanı cok uzun sure olmamak kaydıyla ac bıraktım ve her gun boyle devam edıcem suan da cok sakın

Geri