petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şaşkın'dan bana karşı büyük adım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Bugün salonda uyudum kuşun kafesi hep açık artık, neyse gece yemini yedirip uydum. Sabah benim kızım bana süpriz yaptı. Yüzüme ayak ucuma omzuma kondu ve beni uyandirmak icin ottu. Kalktim masayi cektim hemen masaya geldi. Yemini yedirdim. Cokk cokkk mutlu oldum. Benim yaramaz cadı kızım bana alışıyor :) :) :)

2. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşallah Hayırlı olsun :).Onunla ilgilenmeye devam ediniz.

3. Kağan Köse

Teşekkür ederim :)

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    MaşaALLAH bu cok guzel ele alisik disiler konusmasi zor olsada erkeklere gore daha sadik olurlar :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Kağan Köse

Ama konusmayada calisiyo :)

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Calısır ama pek konusamaz elınıze alısstın sizi opsun yeter :D

7. halilikocyigit

8. Kağan Köse

Dogru ama anca elimi yaklastirinca cikiyo elime bi sabah iste ben uyurken yüzüme ve omzuma kondu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

3 aylık hemen hemen :)))

9. halilikocyigit

bnmki 8 aylık oldu hala tık yok :D

10. Kağan Köse

Ben bunu erkek saniyodum buraya foto yukledim herkes dişi dedi. Ben ac bırakıyorum kendisi gelio valla elimi yaklastiriyorum artik direk kacmiyo elime cikiyo hosuma gidiyo. Gunduzleri ara ara avcumda yem yediriyorum bide gece yatarken veriyorum. Sabah yuzume bile cikti uyurken yem istiyo. Kafeside hep açık genelde kafes girisinde duruyo :)

Sayfayı Paylaş