Karadeniz Pet

Şaskinim dusuncelerinizi merak ediyorum

Rumeysa ŞEVİK

Yeni Üye
Kuşlarımın ikisi de dişi. Büyük kuş küçükle çiftleşmek istiyor sanırım. Acaba küçüğü erkek sanıyor olabilir mi? Sürekli peşinde gidiyor :confused:

Kardeşim kaşıma yem kusma öpüşme vs aynı cins kuşlar arasında da görülebilen bir durumdur. Kuşların fotoğrafını atabilir misin ? Belki birisi erkek de olabilir.

Atmaya calisicam telefondan giriyorum biraz zor oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

O3y5vQ

A0yvX0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

7VypZY

dW7agn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

O3y5jz.jpg

Son düzenleme:
İkisi de dişi gibi duruyor. Dediğim gibi normal. Hemcinsler arasında olabiliyor.

Kuşlarınızın ikisi de dişi kızgın olan dişi ayak atabilir bu normal bence eş almalısınız böyle iki dişi nereye kadarki. Maşaallah bu arada çok güzeller

Yanlız kızgınlaşan dişi 1 ay sonra yavruyu gagalamaya başlayabilir ilk kez muhabbet kuşu aldığımda herif 1 büyük 1 küçük dişi vermişti bende bilmiyordum tabi cinsiyetleri o zamanlar ve gece gündüz kavga ediyorlardı bide kızıştığı için yuvalık takmıştım asıl o zaman kavga başlamıştı. Yetişkin dişinin yanına erkek alıp ufaklığı ayır bence zarar vermesin

....

Geri