Karadeniz Pet

Şaşkınım ile 6. günümüz.

ZavaZinGo

Meraklı Üye
6.gün oldu saçıma ve elime geliyor video çekmek istiyorum ama benim telefon servisde o yüzden babamın ace ile foto çekebilirim en fazla çünkü video kalitesi berbat.kafese alıştı ve çok hareketli kafesde şuan sakin bende hemen foto çekeyim dedim.
q9G4y5.jpg
Gb9vWZ.jpg

Maşallah birbirinizle iyi zaman geçirmeniz dileğiyle...

Maşallah birbirinizle iyi zaman geçirmeniz dileğiyle...

Çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Kuşun gaga rengi değişiyor sanırım ? erkeğe doğrumu gidiyor dişiyemi ?

Benim dişi kuşumla benzer, kirli sarı :) hayırlı olsun, zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz, benim cülüşümle 2 seneyi devirdik, daha aldığım ilk günü hatırlıyorum :)

Muhabbetler yatay telli kafesleri ve genis agizlikli suluklari sever. Tahta tunek kullanmanizi oneririm. Masallah.

Herkeze teşekkürler.Sizce kuşum iri olacakmı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Muhabbetler yatay telli kafesleri ve genis agizlikli suluklari sever. Tahta tunek kullanmanizi oneririm. Masallah.

Valla bu kafes büyük diye buna koydum öteki küçük.Tahta tünek derken kuşçularda varmıdır alayım ?

Herkeze teşekkürler.Sizce kuşum iri olacakmı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Valla bu kafes büyük diye buna koydum öteki küçük.Tahta tünek derken kuşçularda varmıdır alayım ?

Pet shoplarda var. Her hafta mama takviyesi yaparsaniz istenilen kiloya gelir.

Pet shoplarda var. Her hafta mama takviyesi yaparsaniz istenilen kiloya gelir.

Şuanda 2 aylık olmak üzere.Çek sanırım çekler iri oluyormu ? ayrıca maması var kafese mama denilen şey püsküğüt değilmi onu ezdim verdim ?

Bildigim kadariyla ceklerin govdesi uzun. Irilik jumbo ve jumbo kirmalarina has. Maa tarifi de sitede var. Haftada 1,2 kez verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Pek anlamam ama yerli gibi. Zaten piyasa ve pet shoplardaki cogu tur yerli.

Son düzenleme:
Eger jumbolarin iriliginden bahsediyorsaniz olmayacaktir. Normal muhabbet iriligine sahip olacaktir.

Son düzenleme:
Geri