Karadeniz Pet

Satılık 1-2 güne Yumurtlayacak Muhabbet Kuşları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı:

02 - Cinsiyeti: Çift

04 - Yaşı: -

05 - Sağlık Durumu: Oldukça iyi

06 - Bilezik No: yok

07 - Fiyatı: 130 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Kuşlar kuluçkaya yatana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi

11 - İrtibat Telefonu: 0 554 589 57 02

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: Çok geç ve erken saatler olmamak üzere

14 - Açıklamalar: Karma box kafesimde eş tuttular. Dişi bir süredir tabana yatıyordu. Bugün kontrol ettiğimde dişinin poposunda yumurta olduğunu gördüm. 1-2 güne yumurtlayacak durumda. Box kafesimde koyacak yerim yok. O yüzden satılıktır. Alacak kişi acele etmeli. Kuluçkaya yattıktan sonra satmayacağım çünkü yumurtaların heba olma ihtimali var. Fiyata kafes dahildir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:52 --

Özür dilerim. Yanlış yere konu açmışım. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] konuyu doğru yere taşıyabilir misiniz? Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:52 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

Günceldir....

Hayirlisi olsun. Belli zaten kusta yumurta oldugu masallah. Insallah deger bilen birilerine gider.

Hayirlisi olsun. Belli zaten kusta yumurta oldugu masallah. Insallah deger bilen birilerine gider.

Teşekkür ederim. Size de tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunarım.
İstersiniz yumurtlamaz, istemezsiniz yuva kapağı kapalı box kafeste tabana yatar yumurtlar. :) Ben çift sayısını azaltmak istedikçe onlar çoğalıyor. Dediğiniz gibi umarım değerini bilen birine gider.

Teşekkür ederim. Size de tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunarım.
İstersiniz yumurtlamaz, istemezsiniz yuva kapağı kapalı box kafeste tabana yatar yumurtlar. :) Ben çift sayısını azaltmak istedikçe onlar çoğalıyor. Dediğiniz gibi umarım değerini bilen birine gider.
Cok tesekkurler. Kismetse 1-1,5 aya atlatacagim. Aynen oyle. Bende kapagi kapattim. Tabana yapti. Yine kiyamayip actim. Bugun 3.yu yumurtlamis. Ne yapacagim bilmiyorum. Tekrar hayirli satislar. Alan pisman olmaz. Gercekten guzel kuslar.

Cok tesekkurler. Kismetse 1-1,5 aya atlatacagim. Aynen oyle. Bende kapagi kapattim. Tabana yapti. Yine kiyamayip actim. Bugun 3.yu yumurtlamis. Ne yapacagim bilmiyorum. Tekrar hayirli satislar. Alan pisman olmaz. Gercekten guzel kuslar.

Teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda iyileşip dönersiniz bu hobiye. Benim de box kafesim o kadar dolu ki en son satışa çıkardığım 2 çifti 1 box kafese koymak zorunda kaldım. Kapakları açma şansım bile olmadı. :) Bunları da mecburen normal tel kafese aldım ve o kafesle de vereceğim.

Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun Cihan Bey.

hayırlı satışlar.

Hayırlı alışverişler olsun..

hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

İlan günceldir. Yumurta iyice belli oldu. Kuluçkaya yattıkları an ilanı kaldıracağım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

Günceldir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri